düğününüzün açılış dans müziği hangisi olurdu

bu soru benim için evlenceğim insanın kim olacağı sorusundan bile önemli:) 

the cranberries-when you're gone-http://www.youtube.com/watch?v=RUmdWdEgHgk

Muhtemelen ;

Elvis Presley - the Wonder of You

Leonard Cohen - Dance me to the end of love , tabii şu harika coverı da olabilir.

Bizimki şu oldu pek yakın bir tarihte =))

babel fish müthiş bir şarkı seçmişsinz evli ve mutlu dizisinde çalıyordu geliba.dans ederken insan deli gibi dönmek ister (try try kısmında hele) bu şarkıda.. mutluluğunuz daim olsun bu arada

Evet o dizide de çalıyordu =) Tabii biz dönmeyelim dedik hepten rezil olmayalım diye ama değişik atraksiyonlara girdik doğaçlama hehe.. Teşekkür ederim ayrıca, darısı sizin başınıza =P

Bu arada, bir tek giriş müziğiyle yırtacağınızı sanmayın =) Bunun pasta müziği var, pasta sonrası dans müziği var, ilk dans öncesi milleti bekletirken müziği var, var oğlu var =D

en korkulu rüyam (ben düğünlerde kameraya çekiyolar diye takı takmaya bile çıkamayıp zarfla yolluyorum bir de herkesin gözünün üstünde olması son derece ürkütücü:) en mutlu değil en sıkıntılı günüm olacak ya neyse keramet vardır diyelim:)

Yok yok en sıkıntılı gün, düğünden önceki günler oluyor ne yazık ki =) Düğünde ne oldu ne bitti ben pek anlamadım, su gibi geçti zaman otomatik pilotta =D 

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.