bir şarkı arıyorum SORU

yulunga

Konuyu Açan: yulunga

24.10.2012 03:23

yaklaşık 10 sene önce kanal1(sonradan sırasıyla yeni tv ve bloomberg ht oldu) de yayınlanan kliplerden biriydi. klipte adam yürüyerek şarkıyı söylüyor. etrafında ilginç olaylar oluyor. insanlar elindekileri düşürüyor, cafede yemek yiyen bir adam birden elindeki ketçabı cama fırlatıp kırıyor, insanlar durduk yere birbirleriyle tartışıp kavga ediyorlar, süt şişesi yere düşüyor yere dökülüyor yaşlı bir adam camları toplarken elini kesiyor, ayağı alçılı bi kadının şapkası uçuyor rüzgardan ve nehre düşüyor klibin sonunda da sanatçı köprünün üstüne çıkıp suyun üstünde giden şapkaya bakıyor ve klip o şekilde bitiyor. hani bunun sözleri nerde derseniz işte sözleri hiç hatırlamıyorum.sadece nakarat kısmında no don't give us(veya no don't give up) gibisinden belli belirsiz sözler geliyor aklıma.

yıllardır yılmadan sıkılmadan her yerde aradım bu şarkıyı ama nafile. çeşitli forumlarda aynı kanalda isim vermeden yayınlanan kliplerin büyük bir çoğunluğunu bulduk hatta ama bir tek benim aradığım şarkı bulunamadı. bulamazsam da gözüm açık gidecek :) bir de ekstra bir bilgi olarak şarkıyı söyleyen adam damien rice'ı andırıyordu sanki biraz.hem görünüş hem de tarz olarak.
Senin durum vahim gibi :)
sorma yahu 10 yıldır arıyorum bir türlü bulamadım. en büyük takıntılarımdan biri oldu bu şarkı :) bir de gözümde o kadar büyüttüm ki bulunca bu neymiş ya bunu mu aramışım bunca zamandır demekten korkuyorum. malum, zaman içinde beğenilerde değişim olabiliyor :)
Damien Rice'ın tarzı deyince aklıma Glen Hansard geliyor direkt ama klip hakkında en ufak fikrim yok, üzgünüm.
maalesef glen hansard da değil ama ilginize teşekkür ederim yine de. şarkıyı bulan dilesin benden ne dilerse :)
blur olmadığını bildiğim halde bi umutla açtım bu değil ama çok hoşuma gitti :)
James Blunt şarkısı olabilirmi?
yardımlar için teşekkürler beyaz balinam oldu bu şarkı ölmeden bulmak lazım yoksa gözlerim arkada kalacak :)

james blunt değil onur4444 o 2004-2005 gibi piyasaya çıkmış zaten bu şarkı daha eski diye tahmin ediyorum.

edit: winter klip benziyor ama bu da değil maalesef.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL