korku film SORU

halehale

Konuyu Açan: halehale

30.06.2024 06:39

Sanırım bir zombi filmiydi 2 tane asker ya da bir birimin özel görevlisi şoför karanlık bir gecede tır kullanıyordu, biri diğerine ne taşıdığımızı asla bilemezsin bilsen elvis in hayatta olmasına şaşıracağından daha çok şaşırırdın dedi.

Sonra galiba tırın önüne bir şey çıktı şoför önüne çıkana çarpmamak için direksiyonu kırdığında tır yoldan çıktı devrildi tır devrilince kasasının kapısı kırılıp açıldı içinden bir şeyler çıktı, şoförler yükü taşıdıkları yerle telefonla ya da telsizle konuştular onlara hemen oradan uzaklaşın ya da biz gelene kadar bir şey yapmayın gibi bir uyarı yapıldı, filmi izlemeyi orada bıraktığım için tırın içinden çıkanların neler olduğunu bilmiyorum ama zombiler diye tahmin ediyorum.

Film vasat bir kafa dağıtma filmi asylum filmide olabilir bu sahneler filmin açılış sahnesi, filmin ilk üç dakikası, filmi yüklü olduğu bir film izleme sitesinden izledim, film türkçe dublaj olarak yüklüydü, filmi sonra izlerim diye linkini kaydetmiştim ama bilgisayarımın harddiski bozuldu ve tamir edilemedi daha sonra izlerim dediğim bu filmin ismini hatırlayamadım kafa dağıtmak için bu tarz filmleri izleyenler varsa ve bu filminde ismini hatırlayıp yazarlarsa çok sevinirim.
Merhaba, size cevap yazmıştım fakat (profil güvenlik ayarlarınızdan ötürü) karşılıklı takipleşme olmadığından cevabım gönderilememiş. :)
Teşekkürler
Ben sizi takip etmeye başladım cevabı buraya yazarsan herkes öğrenir alakan için sağ ol iyi günler.
DOĞRU CEVAP Merhaba Hale. Aradığın film Army of the death ( Ölüler Ordusu). Cevap yazdım ama mesajları kısıtlamışsın.
Hayır mesajları kısıtlamadım
Evet aradığım filmin adını doğru yazdınız çok sağ ol.
Bir de düzeltme filmin adı Army Of The Death değil Army Of the Dead çünkü turkcealtyazi.org sitesinde aramaya Army Of The Death yazınca bu film çıkıyor
Kozure Ôkami Shinikazeni Mukau Ubaguruma 1972 bunu uyardım filmi izlemek isteyenler filmi doğru adıyla Army Of The Dead olarak arasınlar.
Eğer filmi izlemek isteyenler olursa önce filmin ilk filmi olan Army Of Thieves 2021 filmini izlesinler sonra Army Of The Dead 2021 filmini izlesinler.
ALINTI Eğer filmi izlemek isteyenler olursa önce filmin ilk filmi olan Army Of Thieves 2021 filmini izlesinler sonra Army Of The Dead 2021 filmini izlesinler.
iyi de 2 yıl önce
ilk önce bunu izlemişim.
Army of the Dead (2021)
neyse ki unutmuşum filmi
zaten öteki filmi izlemeyi unutmuşum.
fırsat bulunca hem doğru sırayla izlerim. teşekkürler.

ama anlamadığım ikisi de 2021 yapımı sırasını nasıl anladınız?
çünkü sinefil de

Army of the Dead (2021)
21 Mayıs 2021 yazıyor.
https://www.sinefil.com/title/y9j63wg

Army of Thieves (2021)
https://www.sinefil.com/title/nkr528y
29 Ekim 2021 yazmakta.

not: henüz tarih yazılmamış ama
serinin üçüncü filmi de çıkıyor sanırım
Planet of the Dead
https://www.sinefil.com/title/yq41w6n
Ben anlarım iyi günler
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL