Ölüler Ordusu

(2021)

Army of the Dead

Film 2 Saat 28 Dk. Aksiyon, Polisiye ABD 21 Mayıs 2021

VİZYONDA

5.6

35 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.8 (116.070 OY)

KONUSU

Las Vegas’ta bir zombi salgınının başlamasının ardından bir grup paralı asker, benzeri görülmemiş büyüklükte bir soygun gerçekleştirmek için karantina bölgesine girer.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@eloy

2 gün önce

4.4 / 10

Zack Snyder’s Justice League sonrası kendini affettiren Zack Synder aynı hızda kendinden tiksindirdi. Rezalet bir film. Bomboş! İnsan, Dawn of the Dead ile bu filmi çeken kişinin aynı kişi olduğuna inanamıyor resmen. O derece kötü!
P

@pelin_ozkur

3 hafta önce

1 / 10

cerezlik izleyenler için güzel, büyük umutlarla izleyenler için vasat

@maximumgore

3 hafta önce

1.5 / 10

Romero’nun kemikleri sızladı bee. Klişelerle dolu bomboş bir film olmuş. Casting de berbat. Keşke Nicholas Cage oynasaymış, belki o zaman izlemezdim.

@bigamist

3 hafta önce

6.2 / 10

Oyuncu kadrosu çok boş değil miydi sizce de . Bir grup rol yapamayan malı izlediğimi düşündüm bittiğinde.

@whitebeard

3 hafta önce

Konusu güzel fakat gereksiz uzun ve sıkıcı bir film olmuş. Gene zombi filmi gene olmamış bir yapım. Filmi kısa tutup senaryoya yoğunlaşsalardı daha iyi bir film ortaya çıkabilirmiş.

@zemzem

3 hafta önce

!!!! Güzel demek filmin tam karşılığını veremez.MÜTHİŞŞŞŞŞŞŞŞ!!!!!!!!
T

@thorne_zytkow

3 hafta önce

YIL 2004 ÖLÜLERİN ŞAFAĞI,YIL 2021 UCUBELER ORDUSU.Tam tamına 17 yıl geçmiş 17 yılda bilmem kaçıncı zombi film/dizi yapılmış ama hepsi de 2004deki o filmi aratmıştı evet.Taklitler aslını yaşatırmış yapsa yapsa 2004deki filmi yapan Zack Snyder yapar dedik lafımızı da bir güzel yedik evet.Beklentim çok yüksekti asla ölülerin şafağından kötü değildi ama iyi de değildi sorun da buydu neden iyi değildi?yani bilmiyorum ama 17 yılda marsa 4 şeritli otoban bile yapılabilir evet ama bu film sanki alelacele yapılmış gibiydi ben öyle hissettim. Dave Bautista, Ella Purnell dışındaki oyuncuları tebrik ediyorum.Edise benzeyen alman, gay kadın ve saçları sarı ve altın kaplamalı silahı olan oyuncuları izlerken çok keyif aldım.Onun dışında filmin ironi yanı dram yanından daha ağırdı neden böyle tercih edildi bilmiyorum ama dram yanı daha ağırlıklı olsaydı şuan belki de daha iyi bir filmden bahsediyorduk.Hayatta her şeye ama her şeye tahammülüm var ama bi
... Devamı
YIL 2004 ÖLÜLERİN ŞAFAĞI,YIL 2021 UCUBELER ORDUSU.Tam tamına 17 yıl geçmiş 17 yılda bilmem kaçıncı zombi film/dizi yapılmış ama hepsi de 2004deki o filmi aratmıştı evet.Taklitler aslını yaşatırmış yapsa yapsa 2004deki filmi yapan Zack Snyder yapar dedik lafımızı da bir güzel yedik evet.Beklentim çok yüksekti asla ölülerin şafağından kötü değildi ama iyi de değildi sorun da buydu neden iyi değildi?yani bilmiyorum ama 17 yılda marsa 4 şeritli otoban bile yapılabilir evet ama bu film sanki alelacele yapılmış gibiydi ben öyle hissettim. Dave Bautista, Ella Purnell dışındaki oyuncuları tebrik ediyorum.Edise benzeyen alman, gay kadın ve saçları sarı ve altın kaplamalı silahı olan oyuncuları izlerken çok keyif aldım.Onun dışında filmin ironi yanı dram yanından daha ağırdı neden böyle tercih edildi bilmiyorum ama dram yanı daha ağırlıklı olsaydı şuan belki de daha iyi bir filmden bahsediyorduk.Hayatta her şeye ama her şeye tahammülüm var ama bir devam filminde Kate’e asla.

@mehmetm

1 ay önce

snyder güzel işler yapıyor
SPOILER

Ölüler Ordusu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ölüler Ordusu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ölüler Ordusu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL