Kitap Okuyoruz

neokuyorsun.com var aslında filim adamının kitap versiyonu gibi ama bi allahın kulu kurmuş siteyi basmış gitmiş geliştiren filan yok ama okuduğun okuyacağın kitapları takip etmek için güzel bir şey.
keşke bu sitenin bir de kitap versiyonu olsa (kitapadami.com). diğer sitelerle uğraşmasak.
Yekta Kopan, Medya Kralı'nda çıkıp bahsetmişti bu siteden. ilerleyen saatlerde, yazarlaratelif filan vermedikleri ve yaptıkları sözleşmelerdeki bir kaç açık ortaya çıkmıştı. ( eğer ilerleyen zamanlarda yazar kitabını gerçekten basmak isterse matbaada filan -işte orası muallak gibi)
http://www.altkitap.com/default.asp

Ücretsiz e-kitaplar var bu sitede ve aslında online bir yayınevi kendileri, nereden buldum hatırlayamadım şimdi.
bu sitede film izlenmiyor. bazı kısa filmlerin linklerini bulabilirsin sadece. burası bir arşiv sitesi; başka yerlerde izlediğin filmleri işaretliyorsun... vb.
bu sitede film izlenmiyor mu? şayet izleniyorsa biri bana arifane şekilde tarif edebilir mi?
ben çok dolaşıyorum ve gına getiricek dedim siteye girmedim bugün. bilmem n zaman düzelir; yoksa boşver yaa bize site mi yok amaan :) aynı mantıkla biz daha iyi site açarız :)
Dehsett'e katılıyorum hiç pratik değilmiş. Benim gibi internette çok dolaşmayan insanlar hiç durmaz yahuuu.
babelfish haklı.evet okumasitesi kitap okuyoruz göre çok daha hızlı bir site fakat ilerleme kaydedemiyorlar üstüne epey bir gerileme var.
sevgili best; o kitapokuyoruz sitesine bi gir bak; yavaşlık neymiş görüceksin. ve o site hiç pratik değil. ne zaman kuruldu bilmiyorum; ama çok aksaklıklar var. mesela çok okunanlara bakayım da okuduklarımı işaretleyeyim diyorum, birtanesini işaretlediğimde onun sayfası açılıyor, geri dönemiyorum hoop tekrar baştan aynı listeyi açıp aynı yerlere gelmeye uğraşıyorum. bu ve bunun gibi şeyler... yoksa orda gezerdim şimdi. ama site kullanışlı değil işte. bizimki çok pratik oldu. bunda sürekli yapılan değişikliklerin ve site sakinlerine kulak vermenin etkisi büyük tabi.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL