"Bir film seyrettim hayatım değişti"

Fight club aslında ve matrix. Fight Club daki felsefeyle Mevlana nın felsefesini birleştirince benim için çok mütevazı yaşanması gereken ancak fikir ve duygu dünyası anlamında derin oldukça derin bir hayat tarzı çıktı ortaya..Matrix ten de dünyada ki bütün bu 'kötülüklerin' aslında olmadığını aldım kendime. Şiddet mesela yok aslında çünkü sonu yok. anlamsız. kimse şiddetle gerçeğe ulaşamaz. matrix gibi yapay bir ortamda sıkışır kalır. gerçeğe ulaşmaksa özünde  insanın- yaradılışı gereği-  hep aradığı ve hasretini çektiği tek şey.

8 Mile. Müzik albümü hazırlığına girme nedenim.

Lord of the rings ile hayatım değişti. O yaşlarda benim için çok etkileyici bir filmdi. Filmden koşarak çıktım ve kitabını aldım. Kitapların dünyasına gerçek anlamda bu film sayesinde girdim. Vay anasını çocukluğuma inecektim nerdeyse.

Aslan Kral'ı izledim ve hayatım değişti. Sinemada ilk gittiğim film olduğundan(5-6 yaşında falan), o zamandan beri hayatım illaki değişmiştir canım...

10 yaşında Willies diye bir film seyretim o gün bügündür tuvalet pencerelerini kontrol ederim.

fight club dan sonra daha çok markalı giyinmeye başladım ters tepti bende.Marla hep senin yüzünden.

Hayatımı değiştirdi mi bilmem de beni en çok etkileyen karakterler arasında Şu filmin Coni'si.
Değiştirmiştir herhalde.
 

Back to the Future serisi. O zamanlar VHS kasetleri eskitene kadar döndürüp döndürüp izlerdim bu seriyi. Çocuk dünyamda hayal gücümü fazlasıyla etkiledi.

valla herhalde Dead Poets Society olsa gerek.

Bekleme Odası

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.