Bir film arıyorum??? SORU

eloy

Konuyu Açan: eloy

26.02.2011 09:00

Şimdi Number One Tv'nin teee ilk açıldığı zamanlardaki halinde izlediğim bir filmden bahsedeceğim sizlere. Muhtemelen kimse hatırlamayacaktır ismini ama yine de bir sorayım.

O dönemler bu film çok sık verilirdi. Sanırım Tv'nin ilk açıldığı yıllar olduğu için sürekli döndürüyordu filmi tam emin değilim. Şöyle bir şeydi konusu:

Bir aile var ve bu ailenin "tineycırr" bir de oğlu var. Nasıl şimdi cep telefonu moda ise o dönemlerde de odasında tv olması moda olsa gerek ki, çocukcağız odasına tv alınması için baskı yapıyor. Ailesi ancak eski püskü ve renksiz bir tv alabiliyor. Çocuk bundan hiç memnun olmuyor. Ta ki televizyonun 1 gün sonrasının görüntülerini gösterdiğini keşfedene kadar. Bundan sonrası spoiler olacak ama şöyle de sonu vardı. Bir gün çocuk eve geliyor. Bir bakıyor ki televizyon gitmiş yerine yepyeni süper bi tv alınmış. Daha sonra öğreniyor ki ailesi eski tvyi hizmetçilerine vermiş. Son sahnesinde hizmetçinin babası tv karşısında, kızına artık o eve temizliğe gitmene gerek kalmadı gibisinden birşeyler söylüyordu, falan filan. :)

Biliyorum iğrenç anlattım ama umarım bulunabilir!

Kolay gele... :)
konusu güzelmiş. ilk kez şuan duymuç olmam ne kötü :)
Ben de ilk defa duyuyorum ama konuyu beğenim, biri buldursun şunu :)
benim de hoşuma gitti konusu. sabah baya araştırdım ama bulamadım.
ben filmi değilde sanırsam atv ekranlarında gece saatlerinde buna benzer bi dizi gösteriyolardı onu hatılıyorum. esas oğlanın her sabah kapısına gelen gazete bir sonraki günün gazetesi oluyodu. dizide buna göre gelişen olayları anlatıyodu. ama filmi bende ilk defa duyuyorum. araştıralım bakalım yaa...
bu muhtemelen bir dizi lakin anımsayamadım.
bulunca çaldırın güzel bişeye benziyor
MErhaba arkadaşlar,

hala doğru cevap yok. :) Bu arada dizi ile karıştırmıyorum. Bahsettiğiniz dizi Kanal d de yayınlanan Early Edition ismindeki bir dizi. Erken Baskı ismi ile bizde gösterilmişti.

O diziyi zaten ben eklemiştim filimadamı'na. Onun olmadığına eminim. :)

Böyle bir film vardı. Hatta o kadar çok gösterilmişti ki film başlamadan önceki kanalların yayınladığı küçük zımbırtılar olur ya. Sinema gibisinden. Onu bile hatırlıyorum. :)
Zor Bir Film...:D
ben bu filmi iki üç kere izledim sanırım, tv sayesinde at yarışı veya ona benzer bi bahis işine girip para kazanıyordu delikanlı. araştırıyorum adını.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL