ODTU Ulus Baker Sineması

24 Mayıs Pazartesi Professione: reporter (1975) Michelangelo Antonioni

25 Mayıs Salı Woodstock (1970) Michael Wadleigh

26 Mayıs Çarşamba Taking Woodstock (2009) Ang Lee

27 Mayıs Perşembe Hair (1979) Milos Forman

28 Mayıs Cuma Naked Lunch (1991) David Cronenberg

Uluma (2009) Mehmet Ada Öztekin

*Gösterimler Fizik P-1 amfisinde saat 20 00 dadir , ÜCRETSİZ dir.
26 Nisan Cleo de 5 a 7 (1962) Agnes Varda

27 Nisan A Song is Born (1948) Howard Hawks

28 Nisan The Great Dictator (1940) Charlie Chaplin

29 Nisan Shortbus (2006) John Cameron Mitchell

30 Nisan Im Spiegel der Maya Deren (2002) Martina Kutlacek

Gösterimler Fizik P-1 amfisinde saat 20 00 dadir , ÜCRETSİZ dir.
evet evet daha pozitif düşünmeye başladım bir sorun çıkmayacaktır :)
arkadaşlar cezaevinde görüş günü değil ki bu :) büyütülcek bir şey yok ortada walla..

sevgili tarumnac kimliğini bıraktıktan sonra meclise bile elini kolunu sallayarak girebilirsin zannımca..
Yüksek lisans ya da doktora kimliğiniz varsa kütüphane girişleri için sorun çıkarmıyorlar diye biliyorum ben. :)

Ben 3 kere falan da Modern Sabahlar'ın yayın saatinde ziyarete gitmiştim onları, sorun çıkmamıştı. (gerçi sabahın köründe gittiğim için olabilir :P)

not: Bayılıyorum onlara ya, üniversitedeyken onları dinlemeden uyanamıyordum. :D
Olabilir babelfish:) Gerçi soyadınız tutmuyo deseydi bahanemiz hazırdı. Teyzesinin kızı olacaktım.

Sana da bol şanslar tarumnac:)
başımızın çaresine bakıcaz artık :)
iyi zamanına denk gekmişsiniz kapıdaki görevlinin feride.. normalinde soyadın tutması gerekiyor (sanki bütün akrabalarımızla soyadımız aynı olurmuş gibi.. saçmalık..).
Birinin akrabası olarak girebilirsiniz. Bir arkadaşımın kuzeni olarak girmiştim.
malum okuldaki 6.yılımız, o kadar ağırlığımız olacak artık :) şaka bir yana akedemisyen olmasam da akademik sticker'lı ahbaplarım var, o şekil bir yardım söz konusu olabilir. kütüphane de iyi bir yöntem, unutmuşum onu. gerçi yemiyolar her zaman.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL