ODTU Ulus Baker Sineması

bruce, akademsiyen falan mısın nasıl yardımcı olacaksın =) ha araban varsa bak bir ihtimal =D giriş, kimlik bırakarak mümkün olabilmekte.. kütüphanede araştırma yapıcam filan derseniz daha iyi olur kanımca bir de..
kendi adıma teşekkürler bruce parkus :)

gelecek olursam yardımlarını isteyeceğim.
odtü nün giriş işlemleri biraz sıkıntılı oluyor da ona mahsuben sorayım dedim :)

evet en garanti yolu deneyip görmek galba ;)
normal şartlarda etkinliğin ismini verdiğinizde çok bir sorun yaşamazsınız -en kötü dolmuştan/arabadan indirip kimlik bıraktırırlar- ama bazen ters bi güvenlikçiye de denk gelebiliyor insan ne yazık ki.

bunların dışında, gelmek isteyen olursa benimle irtibata geçtiği takdirde elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya hazırım sevgili sinema severler.
denemek lazım walla sevgilitarumnac;)

okula dışardan insan girebiliyorsa pek tabi gösterimleri de izleyebilir - yani Istanbul Universitesi'nde bu tip problemler hep bir şekilde mutlaka çözülürdü ;)
bu filmlere gidebilmek için illa ki odtü lü olmak gerekmiyor değil mi yoko o noo?
Ah sizi canım ODTÜ'lüler.. Sabancı'da böyle güzel, böyle muhalif, böyle yerinde toplanmalar olmadı gitti, ya da benim haberim olmuyor :)

Keşke imkanım olsa da gelebilsem (gelebilseydim).
4 Ocak '10 Il conformista / The Conformist (Konformist) (1970) * Bernardo Bertollucci
5 Ocak '10 Karamazovi (Karamazovlar) (2008) * Petr Zelenka
6 Ocak '10 Nineteen Eighty-Four (Bin Dokuz Yüz Seksen Dört) (1984) * Michael Radford
7 Ocak '10 It's a Free World... (İşte Özgür Dünya) (2007) * Ken Loach
8 Ocak '10 Die Welle (Tehlikeli Oyun) (2008) * Dennis Gansel

Film gösterimleri saat 20:00 da Öğrenci Kültür Merkezinde olacak. ( A4 çıkışında ) ( eski karakol binasinda )
Film : Volver (Dönüş) (2006)

Yer : Ogrenci Kultur Merkezi ( Eski Jandarma Karakolu ) Ankara

Tarih : 29 Aralik 2009 Sali Saat: 20:00

"Bir süredir öğrenci toplulukları ve ODTÜ öğrencileri olarak ısrarla kültür merkezi olmasını istediğimiz jandarma karakoluna bugün yerleştik. Ulus Baker Sineması olarak süreci destekliyoruz ve gösterimlerimizi Öğrenci Kültür Merkezi'nde yapıyoruz. 29 Aralık salı günü Saat:20.00'da ilk önce Volver'i izleyeceğiz sonra isteğe bağlı olarak bir kaç film daha izleyebiliriz, herkesi gösterimimize bekliyoruz"
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL