4.8

178 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.2 (194.835 OY)

KONUSU

Johnny Blaze, motorsikleti ile yaptığı inanılmaz gösterilerle yıldızlaşmış başarılı bir sürücüdür. Fakat görünürdeki bu parıltılı başarının altında, geçmişten miras kalan korkunç bir trajedi yatmaktadır. Yıllar evvel ölmek üzere olan babası ve çocukluk aşkı Roxanne'i kurtarabilmek için şeytanla bir anlaşma yapmak zorunda kalan Johnny'nin tüm hayatı, bu korkunç anlaşmanın gölgesi altında sürecektir. Çünkü şeytan yaptığı anlaşmanın karşılığını almaya sonuna kadar kararlıdır. Gündüzleri gözünü budaktan sakınmayan bir sürücü olarak hayatını devam ettirse de, geceleri şeytanın emri altında çalışan bir Hayalet Sürücü olmak zorundadır. Kaderinin bir parçası olan bu korkunç gerçekten kurtulmak için mücadele ederken bir yandan da gücünü masumları korumak adına kullanmaya çalışacaktır. Marvel'in yarattığı unutulmaz çizgi roman karakterlerinden biri olan Hayalet Sürücü, Korkusuz filminin de yönetmeni olan Mark Steven Johnson tarafından yönetildi. Hayalet Sürücü'ye beyazperdede hayat veren Nicolas Cage, karateri "Ruhunu Şeytan'a satmaya karar veren ama bunu açgözlülük ya da hırstan değil, kişisel sevgisinden dolayı yapan, karmaşık bir karakter... Bu korkunç görünüşlü adam gerçek bir kahraman? diye tanımlıyor.

Johnny Blaze...

Roxanne Simpson

Blackheart /...

Carter Slade...

Mephistopheles

Barton Blaze

Young Johnny...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (11)

@cevherdudayev yazdı...

Cum, 02 Şub 2018, 19:43 (3 ay önce)

7.9 / 10

Kesinlikle o yıllarda yapılmış en güzel yapımlardan. sizi sıkmıyor, görsellik güzel. zaman geçirmelik güzel film. oyuncular da iyi. Asıl iyi olan ise hikaye. 7,5/10

@fyrat yazdı...

Çar, 08 Nis 2015, 14:17 (3 yıl önce)

2 / 10

Kesinlikle izlenecek çok daha iyi filmler varken bulaşmayın.

@zelenz yazdı...

Per, 15 Kas 2012, 20:04 (5 yıl önce)

0 / 10

hikaye örgüsünü son derece basarisiz buldugum(keza oyunculari da)2007 de sinemada lay lay lom olsun diye izledigim ve yanimda yakin bi arkadasimla filmle dalga gecip gulmemiz disinda hatirimda hicbisey kalmayan bi film.benim icin vakit kaybidir.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Hayalet Sürücü filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hayalet Sürücü filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hayalet Sürücü filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI