4.3

80 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.4 (194.820 OY)

KONUSU
Dünyanın, özellikle de New York un başı büyük dertte!.. Doğuda bir yerlerde kör edici beyaz bir ışık tüm gökyüzünü aydınlatıyor!.. Kilometrelerce ötede ise Pasifik Okayanusu nda bir yük gemisi devasa dalgalar tarafından yutulmak üzere !.. Panama ormanları, Tahiti köyleri ve Jamaika kumsalları dev ay ... Devamı
Dünyanın, özellikle de New York un başı büyük dertte!.. Doğuda bir yerlerde kör edici beyaz bir ışık tüm gökyüzünü aydınlatıyor!.. Kilometrelerce ötede ise Pasifik Okayanusu nda bir yük gemisi devasa dalgalar tarafından yutulmak üzere !.. Panama ormanları, Tahiti köyleri ve Jamaika kumsalları dev ayak izleriyle adeta ezilmiş!.. Bütün bu esrarengiz kargaşanın nedeni ise arkasında sadece panik ve yıkım bırakan New York taki Manhattan adasına doğru ilerlemekte olan kocaman bir canavar; Godzilla dan bir başkası değildi.Uyuşmayan mesleki programlarına rağmen bir bilim adamı olan Dr. Nick Tatopoulos, şaşırtıcı bir kimliğe sahip olan Fransız sigorta şirketi müfettişi Phillipe Roache, korkusuz televizyon kameramanı Animal ve deneyimsiz fakat kararlı muhabir Audrey Amerikan Ordusu nun da desteği ile bu yaratığın esrarını çözmek ve çok geç olmadan öncelikle New York u sonrada dünyayı bu büyük beladan kurtarmak için bir güç birliği yapmak zorunda kalırlar. Bu arada New York Belediye Başkanı, bir başka televizyon muhabiri Charles Caiman, cesur çavuş O Neal, Albay Hick, Dr.Elsie Chapman ve Animal ın karısı da bu mücadelede üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmaya hazırdırlar.
Matthew Broderick

Dr. Niko T...

Jean Reno

Philippe R...

Maria Pitillo

Audrey Tim...

Hank Azaria

Victor 'An...

Kevin Dunn

Colonel Hicks

Michael Lerner

Mayor Ebert

Harry Shearer

Charles Ca...

Arabella Field

Lucy Palotti

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
D

@directorabbit

10 yıl önce

3.5 / 10

Koskoca godzillalı bir filmde 2 gemi battı bi de8 insan öldü newyorkta.Bir radyoaktif devasa kertenkele böyle bir şehre saldırdığında yaşanan pek gerçekçi görünmedi bana :D

@onur_turan

11 yıl önce

4.5 / 10

Roland Emmerich'in açık ara en kötü filmi.

Yaratık odaklı görsel efektler yapay durmuş. Zaten uyduruktan bir felaket senaryosu da olunca pek izlenilebilirliği kalmamış açıkçası.

Yine de bu türden hoşlananlar için vakit geçirtecek tarzda diyebiliriz.

4 - 4,5 / 10
A

@apothekepharmac

14 yıl önce

japon bir adamin \'\'gotciraaa gotciraaa\'\' diye sayiklamasi bir muddet dilime pelesenk olmus olan film..o zamanin sartlarina gore fena bir film sayilmaz.
SPOILER

Godzilla filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Godzilla filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Godzilla filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL