8.6

7 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8 (1.339 OY)

KONUSU
NBAde oynayan Reeves dizindeki sakatlıktan dolayı basketbolu bırakmak zorunda kalır. Üniversitedeki sınıf arkadaşı ve aynı zamanda Los Angeles şehrindeki Carver Lisesi Müdürü olan Jim Willis tarafından çoğunlukla Siyah ve İspanyol gençlerin okuduğu liseye basketbol koçu olarak davet edilince daveti ... Devamı
NBAde oynayan Reeves dizindeki sakatlıktan dolayı basketbolu bırakmak zorunda kalır. Üniversitedeki sınıf arkadaşı ve aynı zamanda Los Angeles şehrindeki Carver Lisesi Müdürü olan Jim Willis tarafından çoğunlukla Siyah ve İspanyol gençlerin okuduğu liseye basketbol koçu olarak davet edilince daveti kabul eder. Okuldaki bayan müdür yardımcısı Sybil Buchananı aktris Joan Pringle canlandırmıştır. Buchanan ilk başta Reevesin işe alınmasına karşı çıkmıştır. Öğrencilerin derslerine daha fazla zaman ayırmaları için birçok kez koçla tartışırlar.
Ken Howard

Ken Reeves

Kevin Hooks

Morris Thorpe

Byron Stewart

Warren Coo...

Timothy Van Patten

Mario 'Sal...

Stoney Jackson

Jesse B. M...

Ed Bernard

Jim Willis

Erik Kilpatrick

Curtis Jac...

Nathan Cook

Milton Reese

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@kaede

11 yıl önce

izlediğim en iyi dizilerdendi. ilk bölümnü izlemenin onuruyla söylüyorum ilk bölümde siyahi oğlan üst üste başarılı atışlar yapar, hiç sayı kaçırmadığını gören beyaz gölge: HER ATIŞIN SAYI MI OLUYOR? hiç kaçırmaz mısın diyince bizim oğlan. biR kere olmuştu öyle bir şey, fırtınada kaçırmıştım der:)
T

@turan_sert

13 yıl önce

9.5 / 10

İlk yorum benim mi... hayret... Eski insan avcısı Dave Barret yeni bir yüzle karşımızdaydı. NBA'de sakatlanan ve artık işe yaramayan Ken Rhieves.. Kenar mahalle okulunun koçu. ve o çocuklara birlikte bir iş yapmanın, birbirlerinden sorumlu olmanın, başarmanın, mücadele etmenin tadını öğretti. Bize de birşeyler öğretti. İzlemiş olduğuma memnunum.
SPOILER

Beyaz Gölge dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Beyaz Gölge dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Beyaz Gölge dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL