0

0 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.4 (5.211 OY)

KONUSU
CTVnin yeni dizisinin her bölümü hem kurbanı hem de katili göstererek başlıyor. Çünkü dizide sorulan soru Bunu kim yaptı? değil, Neden yaptı? Soruyu soran ise Vancouver cinayet detektifi Angie Flynn. Kurbanla katil arasındaki ilişki ne? Amaç ne? Gizem ortaya çıktıkça, izleyici de detektif ve ekibiyl ... Devamı
CTVnin yeni dizisinin her bölümü hem kurbanı hem de katili göstererek başlıyor. Çünkü dizide sorulan soru Bunu kim yaptı? değil, Neden yaptı? Soruyu soran ise Vancouver cinayet detektifi Angie Flynn. Kurbanla katil arasındaki ilişki ne? Amaç ne? Gizem ortaya çıktıkça, izleyici de detektif ve ekibiyle birlikte ipucu labirentinde ilerliyor.

Dizinin tanıtım fragmanında, izleyiciler katil ve kurbanla tanışıyor. Bu şaşırtıcı format hem baş karakteri hem de izleyiciyi zorluyor. Angie cinayet planının parçalarını birleştirmeye çalışırken, izleyiciler katille hem cinayetten önce hem de cinayetten sonra vakit geçiriyor. Böylece katilin zihnine girip cinayet sebebini anlama fırsatı buluyorlar.

Katile ve kurbana yapılan geri dönüşler gerilimi arttırırken ortak hikayelerinin de ortaya çıkmasına neden oluyor. Anlatım dizinin kedi fare unsuruna odaklanırken, Angie katile ve suçu çözmek için gereken kanıtlara odaklanıyor.
Kristin Lehman

Detective ...

Louis Ferreira

Detective ...

Brendan Penny

Detective ...

Lauren Holly

Dr. Betty ...

Warren Christie

Sergeant M...

Cameron Bright

Manny Flynn

Valerie Tian

Officer We...

YORUM YAZ

SPOILER

Motive dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Motive dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Motive dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL