7.8

30 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8 (8.415 OY)

KONUSU
Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsaldan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona ... Devamı
Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsaldan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegülü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyrazın patronu Bahri Ummanın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegülden saklamak zorundadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@akadlar

4 yıl önce

Kendileri Oğuz Atay in Tehlikeli Oyunlar romanın her türlü ekmeğini yemiş güzide bir dizimiz olup 82 bölüm de final yapan ve bize Oğuz Atay i sevdiren yapımdır.

@snijeg

5 yıl önce

8 / 10

ilk sezonunun hatrına puanını düşürmeyip hakkında pek kötü konuşmadığımdır

fakat

gerçek adil topal ortaya çıktıktan sonra eski tadıvermeyen, gerçek adil topal öldükten sonra ise artık izlenilmeyen dizidir de. şöyle ne güzel temiz bi 50 bölüm olsaydı, bitseydi de başucumuzda saklasaydık. üzdü.

@ozlemmonderr

5 yıl önce

8.5 / 10

Yerli yapımlara karşı engel olamadığım önyargılarımı hiçe sayıp arkadaşım sayesinde izledim ve iyi ki izlemişim diyorum. Dehşet replikleri ve eleştirileriyle sayılı yapımlardan biri.

@simgee

5 yıl önce

8.7 / 10

Sayılı kaliteli yerli dizilerden biri. Her bölümü ayrı bir heyecanla bekliyorum

@delahoya

6 yıl önce

8.7 / 10

Son 5 yılda beğenerek izlediğim tek yerli dizi...

Kamera arkası ve oyuncuları çok başarılı olmakla birlikte hikayesiyle her geçen hafta merakta bırakmayı başarıyor...Bizim yerli dizilerin bir çoğu ilk bölümler iyi olup devamında saçmalıyorlar umudum bu dizi de bunun olmaması...Seyretmeye devam edicez bakalım...
SPOILER

Poyraz Karayel dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Poyraz Karayel dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Poyraz Karayel dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL