7.6

21 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.5 (5.385 OY)

Süre

2 Saat 3 Dk.

Tür

Dram

Ülke

Türkiye

KONUSU

Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (5)

@akadlar yazdı...

Cmt, 15 Nis 2017, 17:15 (1 yıl önce)

Kendileri Oğuz Atay in Tehlikeli Oyunlar romanın her türlü ekmeğini yemiş güzide bir dizimiz olup 82 bölüm de final yapan ve bize Oğuz Atay i sevdiren yapımdır.

@kamaji yazdı...

Çar, 08 Haz 2016, 21:45 (2 yıl önce)

8 / 10

ilk sezonunun hatrına puanını düşürmeyip hakkında pek kötü konuşmadığımdır fakat   gerçek adil topal ortaya çıktıktan sonra eski tadı vermeyen, gerçek adil topal öldükten sonra ise artık izlenilmeyen dizidir de. şöyle ne güzel temiz bi 50 bölüm olsaydı, bitseydi de başucumuzda saklasaydık. üzdü.

@ozlemmonderr yazdı...

Pzt, 15 Şub 2016, 12:40 (2 yıl önce)

8.5 / 10

Yerli yapımlara karşı engel olamadığım önyargılarımı hiçe sayıp arkadaşım sayesinde izledim ve iyi ki izlemişim diyorum. Dehşet replikleri ve eleştirileriyle sayılı yapımlardan biri.   

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Poyraz Karayel dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Poyraz Karayel dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Poyraz Karayel dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI