5.7

8 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6 (35.129 OY)

KONUSU
Para içinde yüzen zengin yat sahibi Leonardo, şımarık, kendini beğenmiş ve kaba bir adamdır. Eğlenceye düşkün olan Leonardo’nun hizmetinde çalışan insanlara karşı da oldukça kaba bir tutumu vardır. Bekar anne Kate de Leonardo’nun hizmetinde çalışanlardan biridir. Günün birinde Leonardo, bir yat kaza ... Devamı
Para içinde yüzen zengin yat sahibi Leonardo, şımarık, kendini beğenmiş ve kaba bir adamdır. Eğlenceye düşkün olan Leonardo’nun hizmetinde çalışan insanlara karşı da oldukça kaba bir tutumu vardır. Bekar anne Kate de Leonardo’nun hizmetinde çalışanlardan biridir. Günün birinde Leonardo, bir yat kazası sonucunda hafızasını kaybeder. Onu kurtaran Kate’in ise oldukça orijinal bir intikam planı vardır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@stiff

2 yıl önce

6 / 10

Eugenio Derbez'in izlediğim en vasat filmiydi diyebilirim. Anna Faris'i de pek beğenmiyorum. Konu ilgi çekici, film de öyle başladı ama beklediğim mizah ve romantizmi bulamadım. Son bölümdeki pazarlık sahnesi güldürdü. Kız çocuklar çok sevimliydi. Zaman zaman duygusala bağlayacak gibi oldu ama hep bir seviyede kaldı. 6/10, vakit geçirmelik.
SPOILER

Overboard filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Overboard filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Overboard filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL