5.7

19 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.8 (82.212 OY)

KONUSU
Fred Flarsky, işsiz bir gazetecidir. Kötü talihini benimseyen Flarsky, yıllardır çocukluk aşkını düşünerek ona sadık bir şekilde yaşamını sürdürüyordur. Ama çocukluk aşkı Charlotte Field, gezegenin en güçlü kadınlarından biri konumundadır. Amerika Dışişleri Bakanı olan Charlotte, bunun üstüne bir de ... Devamı
Fred Flarsky, işsiz bir gazetecidir. Kötü talihini benimseyen Flarsky, yıllardır çocukluk aşkını düşünerek ona sadık bir şekilde yaşamını sürdürüyordur. Ama çocukluk aşkı Charlotte Field, gezegenin en güçlü kadınlarından biri konumundadır. Amerika Dışişleri Bakanı olan Charlotte, bunun üstüne bir de Amerika’nın Başkan koltuğuna oturmak için mücadele etmektedir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@navyblue

9 ay önce

Romantik komedi izlemek istiyorsanız doğru film. İzlerken eğlendim. Charlize Theron yine harikaydı.

@ustunkoru

10 ay önce

4.2 / 10

cheesy değil de çiğ bir film çıkmış ortaya.. kadın politikacının 'erkekliği' üzerinden ucuz bir espri yakalanmış ve üzerine gidilmiş.

charlize theron başkanlığa giden yolda bir kadın politikacı ancak zihni, davranışlarıyla bir erkek gibi sahnelenerek komedi unsuru yaratılmış

@ozan-taylan

10 ay önce

Son derece vasat bir film olmakla birlikte, iktidarın kutsiyetiyle .aşak geçmesi bakımından etkileyici de bir yanı olan film.

@hashasin

10 ay önce

1 / 10

Absürt olma konusunda bile absürt bir film. Filmin tek iyi tarafı Bob Odenkirktü. Oda 3 sahnede gözüküyor. Gülmedim eğlenmedim vakit kaybettim sadece.
SPOILER

Denemeye Değer filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Denemeye Değer filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Denemeye Değer filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL