3.5

5 OY
PUAN VER
5

IMDb: 3.3 (100 OY)

Ülke

Türkiye

KONUSU

Üç kaçağın yolu sık sık kesişmektedir. Cezaevinden tahliyesine iki gün kalan Selamet ile müebbet cezası olan koğuş arkadaşı Sansar, aynı yolun yolcularıdır. Sansar’ı, Sivas Kapalı Cezaevi’ne götürecek nakil aracı, Selamet’i de memleketine bırakacaktır. Bu yolun karşı yönden gelen bir başka yolcusu daha vardır; Goril Behlül. Araçlarının çarpışmasından sonra başlarından macera dolu komik olaylar geçecektir.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@shamur-musti yazdı...

Per, 18 Oca 2018, 15:48 (4 ay önce)

2.9 / 10

Baştan sona saçmalık silsilesi.Zaten şu Ufuk Özkan'ın oynadığı filmlerin çoğu berbat. Bolca göğüs ve bacak sergilemişler ki seyirci çekilsin. Olmamış.

@vfv yazdı...

Çar, 11 Oca 2017, 16:06 (1 yıl önce)

Sağ salim serisini çok severim. Yerli filmlere karşı nedense bir olumsuz koşullanma durumunda olsam da benim için sağ salim serisinin yeri farklıdır. Bu film ise Sağ salim serisinin yönetmeni Ersoy Güler in elinden çıkma oldugu için sinemada izlemiştim. Film Sağ salim serisi gibi bir çeşit yol filmi gibi tam olarak değil. Kahramanlarımızın başına gelen olaylar pişmiş tavugun başına gelmemiştir. Film hareketli tempolu. Bazı espriler bel altı. Bir yaş sınırı getirilmeli fakat yorumlardaki kadar rezalet bir film değil. Çoğu kişi Türk kültürüne aykırı sahneler var diye yerden yere vurmuş. Amerikan Pastası serisini ayıla bayıla izleyen seyircimiz bu filmi terbiyesiz diye nitelendiriyor. Gülünç bir durum. Ben çekimleri ve müzikleri çok beğendim. Sadece kaza anındaki efect ve dev goril yada her neyse gerçekçi değildi. Oyuncular da bence komikti. Ufuk Özkan ı severim. Genel olarak düşünüldüğünde idare eder diyebilirim. İyi seyirler. 10/ 6.0

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Sen Sağ Ben Selamet filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sen Sağ Ben Selamet filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sen Sağ Ben Selamet filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI