6.5

9 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.9 (141 OY)

Süre

1 Saat 40 Dk.

Tür

Dram

Ülke

Türkiye

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Müzeyyen, toplumsal ahlak çizgisinin altında yaşayan genç bir kadındır. Kavgaya, uyuşturucuya bezenmiş hayatını kendine benzeyen arkadaşlarıyla paylaşıyordur. Kardeşi Ali onun varlığını yeni öğrenmiş, onunla t anışmaya Bolu’dan kendi burjuva, başarılı eğitim hayatını yarıda bırakıp Antalya’ya gelmiştir. Meşru çocuk Ali sınanmadığı günahlarla, gayr-i meşru çocuk Müzeyyen ise Ali’nin getirdiği umutla imtihan olacaktır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@droim yazdı...

Çar, 28 Mar 2018, 23:25 (2 ay önce)

Filme daldığınızda çıkamıyorsunuz içinden. Alıp sizi lise yıllarınıza goturuyor; zırtapoz arkadaşlıklar ve sohbetler... Oyunculuklar şahhane otesi. Hala bırakamıyorsunuz filmi, geçtikçe geçiyor dakikalar... Sizi, size anlatıyor; her karakterden bir parça. Zaman, algı, boş kovalamak, alkol, sigara, ot hap, pıt etc. Son; iki ucu boklu değnek. İzleyin!

@senadir yazdı...

Paz, 25 Mar 2018, 21:40 (2 ay önce)

Çoğu oyuncu gayet güzel oynamış. Hatta kimi sahneleri tekrar tekrar izlemek istiyor insan. Beklenmedik bir sonla şaşırttı. Hiç buraya bağlayacağını düşünmemiştim.   Bu arada sinemada film izleme kültürü manifestosu yayınlanmalı. Evde izler gibi konuşan mı dersin , telefon çalınca açıp direk bağır bağır konuşan mı , bunu yapan insanlar da cezalandırılmalı bence. zamanımın değerini benden çalıyor.  metro city salon 7 nin bunlardan izole olduğunu düşünmüştüm. orası da keşfedildi sanırım. 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Kar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI