The House Next Door (2017)

a.k.a Aval

Film 2 Saat 17 Dk. Korku, Gerilim Hindistan

7.5

2 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.8 (1.565 OY)

KONUSU
Krish (Siddharth), güzel bir evde karısı Laxmi (Andrea Jeremiah) ile dağlarda oturan ve mutlu bir hayat süren ünlü bir beyin cerrahıdır. Mahallelerinde onlarla kısa süre için katılmak isteyen Hıristiyan ailenin beş ferdi evine girdikten kısa süre sonra kızları Jenny ile ilgili garip şeyler başlar. B ... Devamı
Krish (Siddharth), güzel bir evde karısı Laxmi (Andrea Jeremiah) ile dağlarda oturan ve mutlu bir hayat süren ünlü bir beyin cerrahıdır. Mahallelerinde onlarla kısa süre için katılmak isteyen Hıristiyan ailenin beş ferdi evine girdikten kısa süre sonra kızları Jenny ile ilgili garip şeyler başlar. Başlangıçta Krish onlara yardım etmeye çalışır ancak işler kontrolünden çıktığında bir psikiyatr ve rahipyen yardım ister. Jenny'nin evden hemen ayrılmalarını isteyen bir ruhun olduğu ortaya çıkar. Krish Jenny'yi kurtarabilecek mi? Bu ruh kim ve neden evden çıkmalarını istiyordur? Ruh Krish'e ve karısına zarar zarar verecek midir?

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@dilekcandar

1 yıl önce

9 / 10

Filmin hint yapımı olduğuna kesinlikle bakmayın. Hintliler ne anlar korku filminden de demeyin. Ya şimdi bunlar 2 saat gıygıy oynarlar durumu da yok (başında 5 dk hariç). Hollywood fimlerine 5 basar kendileri. Çünkü az çok ses efektinden, yok bu kız kesin ölür dediğimiz her şey çıktığından korku filmleri klişe hale geliyor. Ama bu film bu tabuyu tamamen yıkmış. Hiç beklenmedik şeyler, hiç beklemediğiniz anda olunca sonunda ohaa diyorsunuz. umarım 2. si gelir.
SPOILER

The House Next Door filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The House Next Door filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The House Next Door filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL