6.4

10 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (14.068 OY)

KONUSU
Liam Page karakterinin ağzından filmin konusu "Planlarım arasında bir rock yıldızı olmak hiçbir zaman yoktu. Üniversitede Amerikan futbolu oynayacak, NFL’de profesyonel futbolcu olacak ve lise aşkımla evlenip sonsuza dek mutlu yaşayacaktım. Gideceğimi söylediğim o gün, her ikimizin de kalbini kırmış ... Devamı
Liam Page karakterinin ağzından filmin konusu "Planlarım arasında bir rock yıldızı olmak hiçbir zaman yoktu. Üniversitede Amerikan futbolu oynayacak, NFL’de profesyonel futbolcu olacak ve lise aşkımla evlenip sonsuza dek mutlu yaşayacaktım. Gideceğimi söylediğim o gün, her ikimizin de kalbini kırmıştım. Gençtim ve kendim için doğru kararı vermiştim, fakat bu bizim için yanlış bir karardı. Tüm hissettiklerimi müziğimle dile getirdim, fakat o kızı asla unutamadım. Onun gülüşünü, onun kokusunu Şimdi, on yıl sonra geri dönüyorum. Umarım bunca zaman sonra ona bunu anlatabilirim: Onun hl Sonsuza Kadar Benim olmasını istediğimi."

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rusyena

1 yıl önce

5.5 / 10

Konusu öyle aman aman sarsıcı-çarpıcı bir konu değil Pişmanlık ve affetme olgularına dikkat çeken, ailece izlenecek, hoş vakit geçirmeli, romantik bir film Hemen hemen her duygusal sahnede nefis country parçalar var. Sırf o parçaları dinlemek için bile izlenebilir.

@rabiyentur

2 yıl önce

Dün izledim sevemedim. Bugün bir düşündüm yine sevemedim. Kitabının filmden birkaç bin kat daha iyi olduğunu duydum. Her zamanki gibi kitaptan sinemaya uyarlanan başarısız bir film olmuş. Ki arkadaşımın anlattığına göre zaten kitapla da hiç alakası yokmuş, olayın ana fikri dışında.

@korgan

2 yıl önce

Bir romantik komedi için bile çok fazla iyimser :/
öyle o kadar kolay affedilmez kardeşim, affedilmez.
SPOILER

Forever My Girl filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Forever My Girl filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Forever My Girl filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL