Şeytanın Laneti

(2020)

Hosts

Film 1 Saat 29 Dk. Korku İngiltere

5.1

2 OY
PUAN VER
5

Imdb: 4.3 (2.334 OY)

KONUSU
Bir Noel arifesi gününde geçen film bir ailenin yaşadığı vahşeti konu alıyor. Jack ve Lucy yemeğe gitmeye hazırlanırken, bahçelerinde bir hareketlilik görürler. Dışarıda ne olduğuna bakmaya giden Jack, eve döndüğünde Lucy’yi garip bir halde bulur. Bir anda ortaya çıkan doğaüstü güçler tarafından ele ... Devamı
Bir Noel arifesi gününde geçen film bir ailenin yaşadığı vahşeti konu alıyor. Jack ve Lucy yemeğe gitmeye hazırlanırken, bahçelerinde bir hareketlilik görürler. Dışarıda ne olduğuna bakmaya giden Jack, eve döndüğünde Lucy’yi garip bir halde bulur. Bir anda ortaya çıkan doğaüstü güçler tarafından ele geçirilen Jack ve Lucy’nin, Noel yemeğine davet edildikleri Michael’ın evine gitmeleriyle olaylar kızışmaya başlar. Çiftte bir gariplik hisseden aile bunu fazla önemsemez ve yemeğe geçerler. Tüm aile yemek masasında toplanmışken Michael’ın eşi Cassie bir açıklama yapacağını söyler. Cassie’nin açıklamasından sonra tüm ailenin gözü önünde korkunç bir olay olur. Olanlara anlam veremeyen aile, Lucy ve Jack tarafından esir alınır. Michael içten içe bu olanların sebebinin kendisi olduğunu geçmişte yaptığı hataları zamanında telafi etmediği için bunun bedelini ailesinin ödediğini düşünüyordur. Michael’ın sakladığı büyük sır nedir ve açığa çıkacak mıdır? Aile Jack ve Lucy’nin elinden kurtulabilecek midir? Ve tüm bu olanların gerçek sebebi nedir?

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@volkk

3 ay önce

1.1 / 10

Başında çok yazısı olan filmler tırttır hiç sekmez. Bunun başında da tüm kastın isimlerinin geçmesi bir yana sanırım kısa filmlik bir hikayeymiş uzattıkça uzatmışlar. Olaylar ağır çekimde cereyan ediyor. Buna rağmen 1 saat 20 dakika yapabilmişler. Hiç yapmasalardı keşke. Ne oyunculuk ne senaryo mevcut. Berbat.

@cruachan

1 yıl önce

9 / 10

Çok sağlam korku insanı iyi geriyor çok iyi bir filme denk gelmişim, son zamanlarda bu türde yapılan filmlerden fazla iyileri çıkmıyor ama bu film gerçekten iyidi hala etkisindeyim.
SPOILER

Şeytanın Laneti filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Şeytanın Laneti filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Şeytanın Laneti filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL