Black Panther: Yaşasın Wakanda

(2022)

Black Panther: Wakanda Forever

Film 2 Saat 41 Dk. Aksiyon, Macera ABD 11 Kasım 2022

6.8

37 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.7 (285.936 OY)

KONUSU
Queen Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye ve Dora Milaje, Kral T'Challa'nın ölümünün ardından uluslarını, onlara müdahale etmek isteyen dünya güçlerinden korumak için savaşmaya hazırlardır. Wakanda halkı, hayatlarının bir sonraki bölümünü kucaklamak için çabalarken kahramanlar, War Dog Nakia ve Everett Ro ... Devamı
Queen Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye ve Dora Milaje, Kral T'Challa'nın ölümünün ardından uluslarını, onlara müdahale etmek isteyen dünya güçlerinden korumak için savaşmaya hazırlardır. Wakanda halkı, hayatlarının bir sonraki bölümünü kucaklamak için çabalarken kahramanlar, War Dog Nakia ve Everett Ross'un yardımıyla bir araya gelecek ve Wakanda krallığı için yeni bir yol çizeceklerdir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rinustalarin

5 ay önce

6 / 10

Filmdeki tüm siyahı karakterleri beyaz tenli karakterler ile değiştirdiğiniz an filmin imdb puanı 4-5'i geçmezdi muhtemelen. Captain Marvel'a laf edip durduk (eh iyi de değil zaten), bir önceki filmin başrolünü ne kadar sevmiş, aktörün ölümüne ne kadar üzülmüş olsak da bu durum, içinde neredeyse hiç bir şey olmayan bu filme akademi ödülü verilmesine ya da beğenmemize sebebiyet vermemeli. Filmin özeti aslında şu:

Reklam Kokan Hareketler Bunlar.

@kumcular

7 ay önce

5.4 / 10

Marvelin orta yolu bulduğu, popularite için Chadwick, İronman ve Avatar'a selam çaktığı yeni Black Panter filmi. Bir sonraki filmde Wakanda da Starbucks görebilecek miyiz?

@uniqueen

8 ay önce

Kral T'Challa sen çok yaşa :(

@tiamath

10 ay önce

8.5 / 10

Son fazda marvel ciddi anlamda düşüşe geçmişti. Sonunda çıtayı eski yerine bir nebze de olsa çekmeyi başaran bir film izleyebildik. Chadwick Boseman'ın ölümünden ötürü kendisine atfedilmiş olan film, gerçek anlamda bir saygı duruşu içeriyor. Açılıştaki sessizlik, cenaze merasimi gerçekten duygulandırıcı ve onur vericiydi.

Film yeni dünya düzeninde wakanda'nın yerini anlatırken bir yandan da henüz tanışmamış olduğumuz atlantis ırkıyla tanışmamızı sağlamaktadır. Yine harika müzikleri/kareografileri ile görsel anlamda tatmin ediciydi. Namor'un MCU evrenine uyarlanmış hikayesi ise en büyük merak konusuydu ve sırıtmayacak bir şekilde güney amerika kıtasının sömürge edildiği dönemle bağdaştırılara seyirciye sunuldu. Filmde eksik bulduğum, Namor'un yanındaki önemli generallerle ilgili de kısacıkta olsa bir geçmiş hikaye görmekti. Aynısı Thanos'un evlatlarında da olmuştu. Bu kadar önemli yardımcı karakterlerin derinliğine inilmemesi biraz ek
... Devamı
Son fazda marvel ciddi anlamda düşüşe geçmişti. Sonunda çıtayı eski yerine bir nebze de olsa çekmeyi başaran bir film izleyebildik. Chadwick Boseman'ın ölümünden ötürü kendisine atfedilmiş olan film, gerçek anlamda bir saygı duruşu içeriyor. Açılıştaki sessizlik, cenaze merasimi gerçekten duygulandırıcı ve onur vericiydi.

Film yeni dünya düzeninde wakanda'nın yerini anlatırken bir yandan da henüz tanışmamış olduğumuz atlantis ırkıyla tanışmamızı sağlamaktadır. Yine harika müzikleri/kareografileri ile görsel anlamda tatmin ediciydi. Namor'un MCU evrenine uyarlanmış hikayesi ise en büyük merak konusuydu ve sırıtmayacak bir şekilde güney amerika kıtasının sömürge edildiği dönemle bağdaştırılara seyirciye sunuldu. Filmde eksik bulduğum, Namor'un yanındaki önemli generallerle ilgili de kısacıkta olsa bir geçmiş hikaye görmekti. Aynısı Thanos'un evlatlarında da olmuştu. Bu kadar önemli yardımcı karakterlerin derinliğine inilmemesi biraz eksiklikti. Birçok karakterden vazgeçtik ve yeni bir çok karakter girdi. Aynı çıtada devamını umuyoruz.

@allayarov

11 ay önce

10 / 10

Shuri nin biraz daha olgun karakter olma zamanı gelmişti annesinden sonraki sahnelerde biraz daha ciddi, sorumlu karakter bekliyordum, ama yönetmen asıl filmi Chadwik in oglunda çıkaracak anlaşılan, Wakanda forever o film geçmek için fragman (geçiş) gibi durmuş

@bigamist

11 ay önce

5.5 / 10

3 saatlik kaos
SPOILER

Black Panther: Yaşasın Wakanda filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Black Panther: Yaşasın Wakanda filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Black Panther: Yaşasın Wakanda filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL