Ayrı Dünyalar

(2021)

Between Two Worlds a.k.a Ouistreham

Film 1 Saat 46 Dk. Dram Fransa 21 Ocak 2022

7

18 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.9 (2.401 OY)

KONUSU
Tanınmış yazar Marianne Winckler, Fransa’da sosyal adaletsizlik ve gelecek kaygısıyla ilgili bir kitap yazacaktır. Araştırması için, gerçek kimliğini ifşa etmeden, Fransa’nın kuzeyine gider ve temizlik işçiliği yapan kadınlara katılır, böylece sosyal görünmezlik ve geçim kaygısını şahsen deneyimleye ... Devamı
Tanınmış yazar Marianne Winckler, Fransa’da sosyal adaletsizlik ve gelecek kaygısıyla ilgili bir kitap yazacaktır. Araştırması için, gerçek kimliğini ifşa etmeden, Fransa’nın kuzeyine gider ve temizlik işçiliği yapan kadınlara katılır, böylece sosyal görünmezlik ve geçim kaygısını şahsen deneyimleyecektir. Koşulların ağırlığıyla kadınlar arasında dayanışma ruhu güçlüdür; ancak gerçek ortaya çıkınca güvenleri sarsılacak mıdır?

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
R

@rectangularr

2 yıl önce

6.9 / 10

Julliette Binoche'un oyunculuğu inanılmaz boyutlarda ama yan rollerin de çok başarılı ve gerçekçi olduğunu belirtmekte fayda var. Alt tabakadaysanız çok ufak şeylerden bile mutlu olabilirsiniz ama kırılmanız da çok kolay olur. Hayal kırıklığı yaşarsanız onarılması imkansıza yakındır kimileri için. Müziklere de ayrı parantez açmak gerek. Filme tam oturmuş müzikler sizi filmin içinde tutarken duygu yoğunluğunu da hissediyorsunuz. Filmin içinde geçen şarkıları ise bulmakta güçlük yaşıyorum. Soundtrack albümü ve o müzikler cepte ama filmde geçen diğer şarkılar, yazılmış rap şarkıyı bulmak zor olacak sanırım.
SPOILER

Ayrı Dünyalar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ayrı Dünyalar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ayrı Dünyalar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL