Yönetmen
|
James Hawes
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Chris Reynolds
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Sarah Dicks
|
Yapım Ses Mikseri
|
Alan MacFeely
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Alicia Graf
, Jan Gregor
, Michael Middleton
|
Ses Mikseri
|
Rashad Hall-Heinz
|
Yapım Yöneticisi
|
Aneta Chalas
, Adam Porkert
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Kim Worthington
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Christian Proctor
|
Dış Sesler Editörü
|
Stuart Bagshaw
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Karen Hartley
|
Butafor
|
Karel Stýblo
, Shane Harford
|
İlave Fotoğraf Çekimi
|
Will Cummins
|
1. Yardımcı Editör
|
Thora Woodward
|
Kuaför
|
Linda Eisenhamerová
|
Kameraman
|
Martin Polách
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
David Fowler
, Menelaos Pampoukidis
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Nikolay Savov
|
Yer Seçici
|
Jojo Warne
, Mark Gladwin
, Cristina Arcay
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Zoe Cavendish
|
Ulaşım Şefi
|
Callum O'Donoghue
|
Dijital Ortam
|
Oscar Perillo
|
Yardımcı Editör
|
Lara Channon
|
Video Assist Operatörü
|
Amir F. Qureshi
|
Görsel Efekt Editörü
|
Robert Jewell
, Kornelijus Tuzas
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Peter Elton
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Marek Boros
|
Yapım Koordinatörü
|
Joshua Darby
|
Birim Yöneticisi
|
Jirka Kasparek
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jamie Walton
|
Elektrikçi
|
Sacha Kovacevic
, Paul Choy
, Tomas Potuznik
|
Makyaj Sanatçısı
|
Jean Carlos de Blas
, Fiona Matthews
|
Işık Asistanı
|
Joshua Lewis-Green
|
1. Kamera Asistanı
|
Ben Brown
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jakub Dvorak
, Nick Laurence
|
Senaryo
|
Lucinda Coxon
, Nick Drake
|
Işık Şefi
|
Mark Clayton
, Filip Marek
|
Operasyon Yöneticisi
|
Aneta Chalas
, Will Cummins
, Gisela Evert
|
Kostüm Tasarımı
|
Joanna Eatwell
|
Kostüm Sorumlusu
|
Freddie Hitchcock
, John Laurie
, Justine Luxton
, Iveta Trmalová
, Yvonne Duckett
, Lenka Koutková
, Clare Vyse
, Calandra Meredith
, Liz Essex
|
Ses
|
Rashad Omar
, Alan MacFeely
, Thibault Arnold
, Rob Hughes
, Markus Moll
, Stuart Bagshaw
, Sophia Hardman
, Jason Swanscott
, Pasquale Mollo
, Stephen Griffiths
, Juraj Mravec
, Christopher Atkinson
, Daniel Bodsworth
, Andre Kelman
, Andy Shelley
|
Makyaj Sorumlusu
|
Karen Hartley
, Chris Lyons
, Linda Eisenhamerová
, Libuše Barlová
, Romana Karlíková
, Ivana Langhammerová
, Sula Loizou
, Tereza Mala
, Radek Petr
, Gabriela Poláková
, Eva Schwarzová
|
Sinematografi
|
Zac Nicholson
|
İkinci Birim
|
Christian Proctor
, Nick Laurence
, Jan Gregor
, Jakub Dvorak
|
Set Dekorasyon
|
Philippa Hart
, Petra Vencelidesová
, Klara Zimova
|
Özel Efektler
|
Chris Reynolds
|
Diğer
|
Neil Swain
, Petr Kavalek
, Lindani Ndabandaba
, Daniel Rogers
, Claudia Vašeková
, Jiří Kosorinský
, Chris Wilson
, Ali Moshref
, Alice Clough
, Samantha Joly
, Emily Leach
, Howard Watkins
, Christos Michaels
, Juan Miguel Arias
|
Kamera Teknisyeni
|
Harry Bennett-Snewin
, Adam McGrady
, Ben Brown
, Jakub Hejduk
, Mark Clayton
, Iain Mackay
, Ali Youssef
, Martin Maryška
, Julie Vrabelová
, Kim Worthington
, Paul Snell
, Peter Mountain
|
Oyuncu Seçimi
|
Nina Gold
, Arwa Salmanova
, Lucy Amos
|
Sanat Yönetimi
|
Jo White
, Christina Moore
, Bart Tuft
, Jan Kalous
, Suzanne Austin
, Karel Stýblo
, Jana Vlasáková
, Ian McCaffrey
, Shane Harford
, Zbynek Havlin
, Radan Kapinos
, John Pickersgill
, Harry Meads
|
Üretim Hizmetleri
|
Iain Canning
, Joanna Laurie
, Anne Sheehan
, Emile Sherman
, Guy Heeley
, Mark Hubbard
, Simon Gillis
, Kristina Hejduková
, Nicky Earnshaw
, Peter Hampden
, Eva Yates
, Katherine Bridle
|
Yapımcı
|
Emile Sherman
, Iain Canning
, Guy Heeley
, Joanna Laurie
|
Senaryo Süpervizörü
|
Hannah Kenneally-Muir
|
Dublörler
|
Marek Brichcin
, Jan Blahák
|
Set Yapımcısı
|
Kristina Hejduková
|
Yönetici yapımcı
|
Norman Merry
, Anne Sheehan
, Simon Gillis
, Maria Logan
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Rob Hughes
, Markus Moll
|
Steadicam Operatörü
|
Iain Mackay
|
Eş Yapımcı
|
Mark Hubbard
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Aline Leonello
|
Görüntü Yönetmeni
|
Zac Nicholson
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Volker Bertelmann
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Christina Moore
|
Görsel Efektler
|
Ryan Spike Dauner
, Sarah Dicks
, David Fowler
, Alasdair Maccuish
|
Editör
|
Lucia Zucchetti
|
Mekan Yöneticisi
|
Jojo Warne
, Jessica Nosal
, Petr Rucka
|
Yapım Sanatçısı
|
Christina Moore
|
Müzik
|
Nick Wollage
, Daniel Kresco
, Robert Ames
, Galya Bisengalieva
, Volker Bertelmann
, Catherine Grieves
, Ashley Andrew-Jones
, Isabella Forster
, Yair Elazar Glotman
, Neil Stemp
, Lambert Windges
, Ozan Tekin
|
Editoryal Hizmetler
|
Thora Woodward
, Jamie Welsh
|
Set Fotoğrafçısı
|
Julie Vrabelová
|
Genel
|
Lucia Zucchetti
, Christina Moore
, Iain Mackay
, Jason Swanscott
, Jakub Hejduk
, Jamie Welsh
, Sophia Hardman
, Harry Bennett-Snewin
, Martin Maryška
, Ali Moshref
, Thibault Arnold
, Martin Dvořák
, Richard Morgan
, Ian McCaffrey
, Lindani Ndabandaba
, Khadeeja Chowdhury
, Michael Carrithers
, Ali Youssef
, Gabrielle Leon
, Beth Kendrick
, Dearbhaile Collins
, Laurence Cooper
, Yvon Rigg
, Roisin King
, Karol Pruzinsky
, Hannah Sapira
, Julia Szecsenyi
|