Yönetmen
|
Steven Sheil
|
Senarist
|
Ziad Semaan
Steven Sheil
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Görüntü Yönetmeni
|
John Radel
|
Dublörler
|
Ken Clark
, Trever Love
, Pat Millicano
, Vernon Lewis
, Faizal Razali
, Byron Hulbert
, Nick McKee
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Rennie Gomes
|
Yaratık Tasarımı
|
Orlando Bassi
, Pat Lee
|
Steadicam Operatörü
|
Peter Stott
|
Senaryo Süpervizörü
|
Yorris Rumsayor
, Eky Arab
, Septian Oreo
|
Müzik Yönetmeni
|
Charlie Mole
|
Teşekkürler
|
Sam Raimi
|
Diğer
|
Ziad Semaan
, Steven Sheil
|
Ortak Yapımcı
|
Freddie Yeo
, Shouji Udagawa
, David Simonsen
|
Diğer
|
Sean Kavanagh
|
Kostüm Sorumlusu
|
Klara Isabella
, Juprianto
, Pritta
, Udin Solehudin
, Wulan
|
Oyuncu Seçimi
|
Dyah Kumolo Tunjungsari
, Gaby Kester
, Bucie Lee
|
Kamera Teknisyeni
|
Habib Bolqiah
, Agus Demang
, Bela Ginanjar
, Yoseph Yudi Hermawan
, Tri Hidayat
, Jaenudin
, Junedin
, Imam Marsidi
, Nurtoto
, Septian Nur Pratomo
, Bambang Purnomo
, Peter Stott
, Handri Sujarwo
, Bert Tan
, Zainuddin Tibay
, Untung
, Tri Widayat
, Salim Zamzami
|
Görsel Efektler
|
Dayne Cowan
, Theodore Godwin
, Wendy Liow
|
Özel Efektler
|
Orlando Bassi
, Robert Giddens
, Nengah Suasta
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Prapon Sirisomboon
|
Silah Koordinatörü
|
Benjamin Setiabudi
|
Sanat Yönetimi
|
Dondy Adrian
, Ahmad Amien
, Asep
, Dicky Azzybach
, Ketut
, Daniel Ki
, Mudin
, Basuki Triambodo
, Ridwan Yulianto
|
Deniz Koordinatörü
|
Briand Prang
|
VFX Yapım Koordinatörü
|
Robert Giddens
|
Kostüm Tasarımı
|
Carol Luchetta
|
Ses Mühendisi
|
Makoto Tokuchi
, Eko Susatyo
|
Başlık Tasarımı
|
Tay Wee Kuan
, Wen Si Yang
, Dion Pung
|
Yardımcı Editör
|
Shawal Sarip
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Farhana Mustapha
|
Silah Danışmanı
|
Ismayadi Partakoesoma
, Ushe Badhu
, Abdul Kholik
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Klara Isabela
, Juprianto
|
Perukçu
|
Gusti Miasa
, Ni Nengah Mariasih
|
Editör
|
Azhar Ismon
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Imam Marsidi
|
Set
|
Zainuddin Tibay
, Irwan Iswantoro
|
3B Sanatçısı
|
David Nicolosi
, Res Yudikata
|
2D Sanatçısı
|
Neo Travis
, Arie Rerung
, Uku Permati
, Faisal Ramadhan
, Lanny Suhandy
, Faishal Amral
|
Set Yapımcısı
|
Bengky Mulyono
|
Ses
|
James Ashton
, Lin Cui
, Rennie Gomes
, Xu Miao
, Decky Nelwan
, James Shannon
, Xander Toh
, Wei Wang
, Yanchao Yang
, Bruce Emery
|
İkinci Birim
|
Domdom Dharmo
, Elsa Payen
, Valentine Payen-Wicaksono
, Oki Sutomo
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Ian Bailie
|
Dublörler Koordinatörü
|
Peter Nelson
|
Ses Kayıtçısı
|
Handi Ilfat Ibrahim
|
Butafor
|
Dondy Adrian
, Daniel Ki
|
Yazar
|
Sean Evans
|
Işık Şefi
|
Yoseph Yudi Hermawan
|
Video Assist Operatörü
|
Septian Nur Pratomo
|
Kameraman
|
Peter Stott
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Dayne Cowan
, Wendy Liow
|
Araştırmacı
|
Sean Kavanagh
|
Ses Tasarımcısı
|
Rennie Gomes
|
Dolby Danışmanı
|
James Shannon
, Bruce Emery
|
Set Tasarımı
|
Ridwan Yulianto
|
Yapım Yöneticisi
|
Faby Tsui
, Puji Retno Utami
, Vachareevan Lapsomtob
|
Set Dekorasyon
|
Ketut
|
Yönetici yapımcı
|
Erika North
, Mike Wiluan
|
Boom Operatörü
|
Decky Nelwan
|
Makyaj Sanatçısı
|
Eni Sulismi
, Orlando Bassi
, Ida Casmidah
, Anas Andreanto
|
Operasyon Yöneticisi
|
Faby Tsui
|
Dış Sesler Editörü
|
Lin Cui
, Yanchao Yang
|
Yapımcı
|
Daniel Davila
, Catherine Davila
, Nick North
, Mike Wiluan
, Robert Ronny
|
Yapım Sanatçısı
|
Ian Bailie
|
Sinematografi
|
John Radel
|
Müzik
|
Charlie Mole
, Steve Parr
, Marios Takoushis
|
Üretim Hizmetleri
|
Catherine Davila
, Daniel Davila
, Bengky Mulyono
, Erika North
, Nick North
, Robert Ronny
, Mike Wiluan
, Tania Wu
, Freddie Yeo
, Rinaldy Puspoyo
|
Diyalog Editörü
|
James Ashton
, Xander Toh
|
Dövüş Koreografı
|
Trever Love
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Nengah Suasta
|
1. Kamera Asistanı
|
Bambang Purnomo
|
Işık Teknisyeni
|
Tri Hidayat
, Jaenudin
, Nurtoto
, Salim Zamzami
|
Ressam
|
Basuki Triambodo
|
İnşaat Formeni
|
Mudin
, Rudiman Safrizal
, Amin Nur Hakim
, Yudi Santoso
, Edi Maryanto
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Oki Sutomo
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Elsa Payen
, Domdom Dharmo
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Valentine Payen-Wicaksono
, Valentine Payen
|
Makyaj Sorumlusu
|
Ida Casmidah
, Iol
, Ricky
, Jerry Silaban
, Eni Sulismi
, Adi Wahono
|
Genel
|
Orlando Bassi
, Xu Miao
, Theodore Godwin
, Handri Sujarwo
, Habib Bolqiah
, Jerry Silaban
, Dicky Azzybach
, Ahmad Amien
, Agus Demang
, Bela Ginanjar
, Wei Wang
, Udin Solehudin
, Pritta
, Wulan
, Dyah Kumolo Tunjungsari
, Gaby Kester
, Lawrence S. Ang
, Carol Luchetta
, Adi Wahono
, Natchapon Purikananond
, Hidayat Syarif
, Ken Clark
, Bert Tan
, Jonas Ang
, Yazmin Mat Rahah
, Tania Wu
, Taufik Ramadhan
, Bucie Lee
, Guy Vajropala
, Shanda Yanni
, Felasco
, Mutiara Laksmi
, Anas Andreanto
, I Wayan Arjawa
, I Ketut Martawan
, I Putu Astika
, Leo Hartadi
, Yonas Yasahardja
, Jittinee Rasmitat
, Pramoj Muttaraid
, Waraphon Phrommaphan
|