Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı 2016

Captain America: Civil War

7.6

178 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.8 (467.427 OY)

KONUSU

Marvel alemi için sivil savaş alarmı! Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı; süper kahramanları, öykü evreninin en önemli konusunda karşı karşıya getiriyor. Yenilmezler'in dahil olduğu olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler'in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yapmaya başlarlar. Bu durum Yenilmezler'in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Steve Rogers'ın önderliğinde Yenilmezler'in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup ve Tony Stark'ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen bir diğer grup. Chris Evans'ın dördüncü defa Kaptain Amerika kostümünü giyeceği filmde, yönetmen koltuğunda yeniden Russo Kardeşler var!

Steve Rogers...

Tony Stark /...

Natasha Roma...

Bucky Barnes...

Sam Wilson /...

James "Rhode...

Clint Barton...

T'Challa / B...

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (14)

@lord-henry-wann yazdı...

Per, 15 Eyl 2016, 18:41 (1 yıl önce)

Hayal kırıklığından öte gidemeyen bir film. Batman vs Superman'in karşısına sıradan bir Captain America filmi çıkarsalar gişede zarar edeceklerdi, bu yüzden Marvel evreninin en büyük kozu olan Civil War'u kullanmak istediler. Bu açıdan bakınca mantıklı bir hamle. Yinede aceleye geldiği her halinden belli olan Civil War, nezdimde isminin hakkını veren bir film olamadı. Batman vs Superman'in muzdarip olduğu kopuk olay örgüsü problemi bu filmde de var. Filmin ilk yarısı içi boş diyaloglardan ibaret. Aksiyon sahneleri, söz gelimi Winter Soldier'ın yanında yavan kalıyorlar. Ayrıca buradan Russo biraderlere seslenmek istiyorum, o final ne abicim? Hayranları üzmemek için toz pembe bir son yaptın iyi güzel de, o zaman Civil War'ın ne esprisi kaldı diye sormazlar mı? Uzun lafın kısası yanlış kararlarla dolu, filler bir film Civil War. İzlemezseniz hiçbir şey kaçırmış olmazsınız.

@serkan-aydemir yazdı...

Paz, 14 Ağu 2016, 13:07 (1 yıl önce)

8 / 10

Marvel filmi ve hikayesi var!   Öncelikle şunu belirtmeliyim ki film beklediğimden çok iyi geldi. Marvel filmlerine hep ön yargılı yaklaşan birisi olarak ilk defa sağlam bir hikayeyle çıktı karşımıza Marvel. Film aldığı puanı bu yönden hak ediyor. Sinemaya gidip izlemenizi öneririm. 3D olayı da yine orta düzeyde izlenilir bir haldeydi. Yani bazı yorumlarda çok kötüydü yazanlara katılmıyorum. İlk bölüm normal olarak biraz yavaş gibi ilerliyor o da ikinci bölüme göre yavaş yoksa ilk bölümde de güzel sahneler vardı. Spiderman'in devreye girmesiyle film çok daha iyi bir hal alıyor. Bence bu ufaklık Spiderman serisine yeni heyecan getirecek gibi. Hikayeyi az çok araştırıp gidin yoksa bu neydi, bu ne la gibi sorulardan kurtulup olaya daha çabuk adapte olursunuz. Genel anlamda Marvel yapımlarında en iyiler arasına girecek bir film var karşımızda. Ellerine kollarına sağlık diyorum.   İyi seyirler. P: 8

@selmass yazdı...

Paz, 17 Tem 2016, 18:52 (2 yıl önce)

6 / 10

sevmedim, sıkıldım hatta. aksiyon sahneleri azdı yani abartmanın alemi yok elbet ama burda tartışıp birbirlerini iğneleyip durdular hareket yoktu. bir de captanın filmi onu haklı göstercez diye tony i ezmişler bildiğin. ben bir tony stark taraftarı olarak hoşlanmadım tabi ki. ama bunu bir kenara koyarsak bile olmamış film.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI