Sokak Dansı 5

(2014)

Step Up All In

Film 1 Saat 52 Dk. Dram, Müzik ABD, Kanada 12 Eylül 2014

6.7

18 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.9 (35.902 OY)

KONUSU
Sean (Ryan Guzman), Los Angelestaki dans seçmelerine ekibi The Mob ile Miamiden gelir, ancak şansları yaver gitmeyince ekip dağılır. Buna rağmen Sean kalıp şansını tekrar denemeye karar verir, Las Vegastaki bir yarışmadan haberdar olduktan sonra oraya gitmek için ekibini oluşturmaya başlar. Moose (A ... Devamı
Sean (Ryan Guzman), Los Angelestaki dans seçmelerine ekibi The Mob ile Miamiden gelir, ancak şansları yaver gitmeyince ekip dağılır. Buna rağmen Sean kalıp şansını tekrar denemeye karar verir, Las Vegastaki bir yarışmadan haberdar olduktan sonra oraya gitmek için ekibini oluşturmaya başlar. Moose (Adam G. Sevani) ve Andienin (Briana Evigan) yanı sıra başka dansçıları da yanına alarak Lmmental adlı yeni bir grup kurarlar. Ancak Las Vegasa vardığında bir sürprizle karşılaşır, eski ekibi The Mob da oradadır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
T

@tanju08

9 yıl önce

7.3 / 10

Haa ilzedim ha izliyeceğim derken .Niahayet tüm seriyi 1 haftaya yayıp izledim.Nihayetinde yapacak işimiz yok şuanlık.Velasılı kelam konuya geleyim hemen.Dans filmlerini severim,aslında dans eden insnaları severim ve kıskanırım bile.Çünki,tanrının bana bahşetmediği çok uzak bir yetenek.Genel olarak tüm seviye iyi ve hepsi geçerli not alır kanımca.Faakt son serinin son dansı .Beni bendne aldı resmen,yok böyle kaografi yok böyle uyum yok böyle müzik seçımı.Son seri son sahnede patlamayı yapmışlar bence.Kesinlikle izleyin diyorum.Keisnlikle eğleenceğinizi düşünüyorum.Hatta kesinlikle izledikten sonra youtube'den tekrar açıp bazı sahnelerini izliyeceğiniz iddaasından bulunuyorum.çünki ben son sahneyi sürekli izliyorum.Son bir iki kelimede oyuncular için söylmem gerekirse briana Evigan aşığım.Hatun ateş gibi resmen.2. seride de gayet güzeldi,burda çok daha güzel.Hep güzel tam güzel güzel oğlu güzel.Burdan sevgilerimi yolluyorum Briana Evigan
... Devamı
Haa ilzedim ha izliyeceğim derken .Niahayet tüm seriyi 1 haftaya yayıp izledim.Nihayetinde yapacak işimiz yok şuanlık.Velasılı kelam konuya geleyim hemen.Dans filmlerini severim,aslında dans eden insnaları severim ve kıskanırım bile.Çünki,tanrının bana bahşetmediği çok uzak bir yetenek.Genel olarak tüm seviye iyi ve hepsi geçerli not alır kanımca.Faakt son serinin son dansı .Beni bendne aldı resmen,yok böyle kaografi yok böyle uyum yok böyle müzik seçımı.Son seri son sahnede patlamayı yapmışlar bence.Kesinlikle izleyin diyorum.Keisnlikle eğleenceğinizi düşünüyorum.Hatta kesinlikle izledikten sonra youtube'den tekrar açıp bazı sahnelerini izliyeceğiniz iddaasından bulunuyorum.çünki ben son sahneyi sürekli izliyorum.Son bir iki kelimede oyuncular için söylmem gerekirse briana Evigan aşığım.Hatun ateş gibi resmen.2. seride de gayet güzeldi,burda çok daha güzel.Hep güzel tam güzel güzel oğlu güzel.Burdan sevgilerimi yolluyorum Briana Evigan'a .İzleyin kesinlikle diyorum ..

@ness

10 yıl önce

4.9 / 10

Son filmle koreografi çıtasını öyle bi yükseltmişlerdi ki bi daha ömür billah daha iyisini yapamayacaklarını tahmin etmiştim ama bu kadar da sıkıcı olmasını beklememiştim.
SPOILER

Sokak Dansı 5 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Sokak Dansı 5 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Sokak Dansı 5 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL