5.1

6 OY
PUAN VER
5

Imdb: 4.9 (538 OY)

KONUSU
Küçük bir kasabada öğretmenlik yapan Bahar, geçirdiği kaza sonrasında hafızasını yitirir. Her yeni güne iki yıl öncesinden başlayan Bahar; babası ve ağabeyi tarafından kendisinin mutluluğu için yaratılan sahte dünyada hep aynı 24 saatlik zaman dilimini yaşar. Baharı görür görmez ona tutkuyla bağlana ... Devamı
Küçük bir kasabada öğretmenlik yapan Bahar, geçirdiği kaza sonrasında hafızasını yitirir. Her yeni güne iki yıl öncesinden başlayan Bahar; babası ve ağabeyi tarafından kendisinin mutluluğu için yaratılan sahte dünyada hep aynı 24 saatlik zaman dilimini yaşar. Baharı görür görmez ona tutkuyla bağlanan çapkın bir o kadar da havalı olan Hakan ise, her gün onu yeniden kendisine aşık etmek zorunda kalacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@mdoner

2 yıl önce

6.8 / 10

50 ilk öpücük filminin çakması, ismi bile aynı, hatta filmin içinde bile 50 ilk öpücüğe gönderimde bulunulmuş, özgün bir film olsaydı yüksek puanları hakedebilirdi. Ama içindeki komik sahneler için bile izlenebilir. Çerezlik bir film.

@shamur_musti

4 yıl önce

4.5 / 10

50 ilk öpücük filminin Türk versiyonu sadece. Konu aynı işleyiş aynı ama tat kesinlikle aynı değil. İzlemezseniz bir kaybınız olmaz emin olun. Bunu izleyeceğime tekrar 50 ilk öpücük filmini izleseydim daha iyi olurdu

@shamur_musti

4 yıl önce

4.5 / 10

50 ilk öpücük filminin Türk versiyonu sadece. Konu aynı işleyiş aynı ama tat kesinlikle aynı değil. İzlemezseniz bir kaybınız olmaz emin olun. Bunu izleyeceğime tekrar 50 ilk öpücük filmini izleseydim daha iyi olurdu.

@empati

4 yıl önce

1 / 10

Sen tut50 First Dates (50 İlk Öpücük) filmini al birebir kopyalayıp yapıştır. Sen Adam Sandler & Drew Barrymore’dan daha mı iyi oyunculuk çıkartacaksın?
SPOILER

İlk Öpücük filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İlk Öpücük filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İlk Öpücük filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL