Kötü Adamın 10 Günü

(2023)

10 Days of a Bad Man

Film 2 Saat 3 Dk. Polisiye, Dram Türkiye 18 Ağustos 2023

VİZYONDA

6.4

37 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.1 (1.677 OY)

KONUSU

Hayatta sahip olduğu her şeyi kaybettikten sonra artık kötü bir adam olmaya karar veren Sadık, bir köşkte işlenen tuhaf cinayeti çözmeye çalışır. Aksiyon dolu üçlemenin ikinci filmi.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rei

23 saat önce

Oyunculuklar berbat olduğu için ara ara hızlıya alarak izleyebildim.

@tiamath

2 hafta önce

6 / 10

Serinin ilk filmine kıyasla epeyi bir düşüş görüyoruz. Evet yine izlemesi keyifli bir filmdi ama işin içine birazcık sorgu/mantık katınca o keyif gitmeye başlıyor. İlk filmdeki kazancıyla kendine yeni bir hayat kurmuş olan Sadık karakterinin intihar etmek üzere olduğu bir sekansta başlıyor film. Buradaki kazanın ardından "abi" isimli karakterin adamları tarafından yaka-paça getirilen sadık başka bir işi yapmaya zorlanıyor.

Sadık ne ara bu kadar ultra ileri seviye bir dedektif oldu? Olaylar çözülürken bari neyi nereden nasıl bağladığına dair birkaç kare gösterseydiniz. Bazı yan hikayeleri neden izliyoruz diye insan kendini sorgularken buluyor. İlk filme kıyasla, son sahnelerde bir şov yapalım mantığıyla çekilmiş bir film gibiydi.

@monco

2 hafta önce

Karısının tabutunu tek başına alan cengaver... dize kadar kazılı mezar ki normalde kadın mezarları göğüs hizasına göre kazılır. Bunun gibi teknik detaylara dikkat etmeleri gerekiyor. Konu uzun normalde filmin süresine oranla bu yüzden filmin seyrini değiştiren kilit diyaloglar 1 dakika sürüyor. Bu da filmin başka bir eksikliği. Onun dışında iyi film.

@zenobiaa

3 hafta önce

2.1 / 10

nejat işlerin en kötü işi olsa gerek.
E

@eymir66

3 hafta önce

7.5 / 10

2 filmi de izledim iyi adam on numara yerden giriş yaptı tam kalbimden vurdu, senaryo,müzik görsellik, oyunculuk ve bıcırlar, Nejat 3. filmde 15 yaşa düşebilir. kötü adam olanda film dedektiflik kısma çok kaydığı için ısınamadım fazla kafa patlatmasına ısınamadım müziklerin western olmasına ısınamadım. iyi olan iyiydi kötü olan orta halliydi sırada olan meraklıyı merak etmeye başladım.
S

@sumeyyecan

1 ay önce

3.8 / 10

Post prodüksiyon ekibi ve oyuncular olmasaymış izlenmezmiş. Aksiyon desen değil, komedi desen değil. Aksiyon için bir çok iyi sahne çıkabilecekken sadece olayı sanat filmi gibi anlatılıp geçmiş. Bir hikayeyi çözmek yerine yan hikayelerle anlatı boğulmuş. Sürekli bir yerlere gidiliyor ve konuşuluyor. Sonuna kadar izlememin sebebi görüntü yönetmeni ve mekan seçimleridir. Pınar karakterinden esaslı bir hikaye çıkar diye bekledim. O kızı da sonda adama yamadılar ya...

@gadasiz

1 ay önce

7 / 10

güzel bir devam filmi olmuş. yan cinayet, ananın önüne geçmiş olsa da hamlet de aynı şeyi düşünürdü herhalde. bakalım kapanışla birlikte uzun zaman sonra "bozmadan" bir film serisi bitecek mi, hem de türk yapımı!
O

@ozgurozen

1 ay önce

8.5 / 10

Netflix’te izlediğim en başarılı Türk yapımıydı. (Diziler de dahil) Üçlemenin ikinci filmiymiş. İlkini izlemedem bunu izlemiş oldum. İlki İyi Adamın On Günü’ymüş. Onu da izlerim artık.
SPOILER

Kötü Adamın 10 Günü filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kötü Adamın 10 Günü filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kötü Adamın 10 Günü filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL