7.3

256 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.1 (268.478 OY)

KONUSU
Başarılı bir şirketin sahibi olan Jules Ostin, çalışanlarındn birinin tavsiyesiyle yeni bir stajyer programı başlatır. Biraz yaşını almış insanlara yönelik olan bu deneysel programa ilk başlayan kişi ise 70 yaşındaki Ben Whittaker olur. Şirketin genç kadrosunun yaş ortalamasını bir hayli yükselten W ... Devamı
Başarılı bir şirketin sahibi olan Jules Ostin, çalışanlarındn birinin tavsiyesiyle yeni bir stajyer programı başlatır. Biraz yaşını almış insanlara yönelik olan bu deneysel programa ilk başlayan kişi ise 70 yaşındaki Ben Whittaker olur. Şirketin genç kadrosunun yaş ortalamasını bir hayli yükselten Whittaker ile yanında çalıştığı Ostin arasında zamanla iş ilişkisi sağlam bir dostluğa dönüşecektir.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@yavuzgl

5 ay önce

6.9 / 10

Amaç: bilişsel düzleme geçmiş her bireyin varoluşsal problemi. Bizi daha yüce ya da daha mükemmel yapmasa da hayata devam etme güdüsüyle donatır. Her başarıda içten içe bir kaybetmenin olduğunu somutlaması güzel bir detay.

@smithinadami

1 yıl önce

7.4 / 10

Aslında hikaye olarak basit diyebilirsiniz, karmaşık olaylar dizilimi veya bir gizem yok. Filmin konusunda ne yazıyorsa A'dan Z'ye onu anlatıyor. Ve bunu gayet başarılı bir şekilde yansıtıyor. İçinizi ısıtacak tarzda çerezlik denebilecek bir film.

@zemzem

2 yıl önce

cuma gününü cumartesiye bağlayan gece tadında bir film. Hoş

@jonsnow1907

9 ay önce

muazzam betimleme.
S

@sseymayldz

2 yıl önce

Boğucu zamanlarda birazcık pozitiflik isteyenin izlemesi gerektiğini düşünüyorum. Ben karakteri düzenli ve çalışkanlığıyla lisede çok sevdiğim fizik hocamı anımsattı bana filmi çok sevmemin etkilerinden birisi bu olabilir. Tatlı bir filmdi sıcak, pozitif bir etki bıraktı hafızamda.

@asdf_13

3 yıl önce

4.9 / 10

Türk dizileri gibi sürekli arkada çalan bir müzik var. Eğer mutlu olmanız isteniyorsa hareketli çalıyor, üzülmeniz isteniyorsa slow. Bunu fark etmeyen veya umursamayan insanlar çerezlik olarak keyifle izleyebilirler.
D

@dilarasdy

3 yıl önce

9 / 10

Çok sıcak çok tatlı bir film. Düşüncelerinizden uzak, güzel vakit geçirmek istiyorsanız bence tam yerine geldiniz. Kötü yorum yapan arkadaşlar bu filmi sanat filmi beklentisiyle izlemiş olmalı.

@beriberibulue

3 yıl önce

Oldukça keyif alarak izlediğim bir film. İnsan hayatının nasıl hızlı değiştiğini, iki nesil arasındaki uçurumu fihrist, mendil gibi nesnelerden bir kez daha anlıyorsunuz. Buradaki "yaşına rağmen" diye başlayan yorum sahipleri tüm filmin -bence- vurguladığı yaş almış kişilerin ne kadar olgun, deneyimli, yol gösterici olabildiklerini unutuyoruz temasını alamamış olmalarına üzüldüm. Ayrıca Asıl stajyerin Jules olduğunu, Ben sayesinde patronluğa evrildiğini görmek de keyif verici.

@consuela

4 yıl önce

6 / 10

Hoş vakit geçirmelik sıcak bir film olmuş. Hızlı ve eğlenceli başlayıp duygusal ve durağan bitti. Genel olarak sakin temposu acaba bu bir dizi olsa daha mı iyi olurdu diye düşündürmedi değil.

@zorba

4 yıl önce

sempatik bir dram/güldürü filmi. İzlerken Şener Şen ve Meltem Cumbulu'un oynadığı "Gönül Yarası" filmini anımsattı.

@firewall

4 yıl önce

7 / 10

uçak sahnesinde, ters açıda, kalemin yaşlı adamın elinden yok olduğu film...
izlenebilir güzel bir film...
Biraz daha senaryoya özen gösterilebilirmiş.

@ravenna

4 yıl önce

7.7 / 10

Güzel vakit geçireceğiniz hoş bir film.Sıcak ve samimiydi.Anne Hathaway ile Robert De Niro'nun uymunu da sevdim.Yorgun geçirilen bir günün ardından kafa dağıtmak için çok iyi bir tercih.Sıcaklığıyla tüm stresinizi üzerinizden alıp götürüyor.Çok güzeldi,tavsiye ederim.
K

@kahramansmt

5 yıl önce

7.3 / 10

İlk yarısı karakterleri tanımak ve giriş ile oluşuyor.. Yarısından sonra yer yer güldüren film. Güzel ve izlenesi olmuş. De niro yaşına rağmen iyi iş çıkarmış.

7

@terabithiasu

6 yıl önce

Oyuncuların çok iyi olduğu, vaktin güzel geçtiği sıcacık film

@stiff

7 yıl önce

7 / 10

Yorumlar genelde olumsuz gibi ama sanırım Robert De Niro'nun beklentiyi yükseltmesinden kaynaklanıyor. Ben karakteri çok yakışmış, bu kadar özgüveni yüksek bir karakter anca ona yakışırdı. Dostluk ve tecrübenin hayatımızda önemine küçük de olsa dokundurma yapan bir film. Anne Hathaway'in giyinik haliyle de çok güzel olduğunu da göstermiştir. 7/10, keyif aldım.

@serkanaydemir

7 yıl önce

7 / 10

Kendi halince gidiyor işte.

Filmin en büyük katkısı oyuncuların izlenir olmasıdır diyorum. Başrolleri o kadar çok benimsemişiz ki daha önceki benzer rollerinde bu filmde de hoşumuza gidiyorlar. Öyle bir senaryo yok yapımda. Herkesin bildik hayat hikayesi ama zaten bu tarz bir senaryoyu izletebilmek de ayrı bir kalite olsa gerek. İzlerken kalplerde sıcak tebessüm bırakan bir yapım. Çok iyi falan diyemeyeceğim mesela senaryo daha yaratıcı ve daha duygusal olsaydı film türünün önde gelenlerine eşlik edebilirdi. Yine de izleyen neredese herkesin beğenebileceği bir akıcılığa sahip. Filmin içinde bizlere dayatılan reklam patlamasını da görmezden gelmemek lazım. Yani sonuçta filmleri artık satamıyorlar bu nedenle içine reklam katarak parayı almak istemelerini anlarım da var olan reklamları bu kadar da belli ölçüde vermeleri az filmi dizi moduna soktuğunu da belirtmek isterim.

İyi seyirler.

P: 7
SPOILER

Stajyer filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Stajyer filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Stajyer filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL