İki İyi Çocuk

(2018)

Film 1 Saat 31 Dk. Dram, Romantik Türkiye 24 Ağustos 2018

6

1 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.5 (91 OY)

KONUSU
Zihinsel engelli Ercan, çocukken babasını trafik kazasında kaybetmiştir. Derin acılar yaşamış, bundan çıkış yolunu da kendini polis ilan etmekte bulmuştur. Antakya’da annesiyle birlikte yaşayan Ercan’ın özel dünyasına tüm şehir saygı duymakta ve kendisine sevgi göstermektedir. Ercan’ın hayali bir po ... Devamı
Zihinsel engelli Ercan, çocukken babasını trafik kazasında kaybetmiştir. Derin acılar yaşamış, bundan çıkış yolunu da kendini polis ilan etmekte bulmuştur. Antakya’da annesiyle birlikte yaşayan Ercan’ın özel dünyasına tüm şehir saygı duymakta ve kendisine sevgi göstermektedir. Ercan’ın hayali bir polis üniformasına sahip olmaktır. Şehre yeni atanan baş komiser Serdar ile Ercan arasında çok özel bir bağ oluşur. Ercan, hiçbir planı tutmayan beceriksiz definecilerin kaçakçılık planlarına dahil edilince işler karışır. Komiser Serdar, bir yandan şık olduğu Defne’nin peşinde koşacak bir yandan Ercan’ı tehlikelerden uzak tutmaya çalışacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@delahoya

10 ay önce

6 / 10

Filmi bir kaç gün önce televizyon da denk gelerek göz ucuyla izlemek için açtım fakat fazla uzun sürmedi filme kendimi vermem.

Filmi izledikten sonra gerçek bir hikayeden alıntı olduğunu duymam bir tık daha filme daha çok hayran olmamı sağladı. Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle gerçekten bu ilgisizliği hak edecek bir film değil. Zihinsel engelli rolünü oynayan arkadaşta gerçekten rolünün hakkını vermiş diyebilirim.
SPOILER

İki İyi Çocuk filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İki İyi Çocuk filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İki İyi Çocuk filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL