7.4

5 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (8.179 OY)

KONUSU
Özel hayatlarında sorunlar yaşayan, umutsuz ve kendilerine olan güvenleri azalmış orta yaş bunalımındaki erkekler, dertlerinden uzaklaşmak amacıyla amatör olarak erkekler için su balesi takımında bir araya gelirler. Özel hayatları daha da kötüye giderken, erkekler için su balesi dünya şampiyonası dü ... Devamı
Özel hayatlarında sorunlar yaşayan, umutsuz ve kendilerine olan güvenleri azalmış orta yaş bunalımındaki erkekler, dertlerinden uzaklaşmak amacıyla amatör olarak erkekler için su balesi takımında bir araya gelirler. Özel hayatları daha da kötüye giderken, erkekler için su balesi dünya şampiyonası düzenleneceğini duyduklarında Fransanın ilk erkekler su balesi takımı olmak için çalışmalara başlarlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@paleman

5 ay önce

Birbirinden farklı hikayeleri, farklı acıları olan insanlar bir araya gelince hayatı daha da mı tatsız hale getirirler? Hayır tam aksine. Acı şeyleri güzelleştiredebilirler. Fransız komedilerini her zaman çok samimi bulmuşumdur. Dram ve komedinin nasıl güzel harmanlanabildiğine de bu filmle tanıklık etmiş oldum. Tatlı önermesiyle de mest etti. Eğer istek varsa, yuvarlak karenin içine sığar.
SPOILER

Le grand bain filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Le grand bain filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Le grand bain filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL