Fırtınalı Soygun

(2020)

Force of Nature

Film 1 Saat 31 Dk. Aksiyon, Dram ABD 11 Eylül 2020

VİZYONDA

0

0 OY
PUAN VER
5

IMDb: 4.4 (3.867 OY)

KONUSU
Büyük bir soygun planlayan bir çete, kasırga tüm şehri ele geçirdiğinde harekete geçer. Suçluların bir binayı istila etmesinin ardından olay yerine gelen polisler, binada oturan insanların tahliye edilmesini planlar. Ancak kasırga olması insanların tahliye edilmesini de riskli bir hale getirir. İnsa ... Devamı
Büyük bir soygun planlayan bir çete, kasırga tüm şehri ele geçirdiğinde harekete geçer. Suçluların bir binayı istila etmesinin ardından olay yerine gelen polisler, binada oturan insanların tahliye edilmesini planlar. Ancak kasırga olması insanların tahliye edilmesini de riskli bir hale getirir. İnsanların tahliye edilmesini reddeden bir polis dedektifi, onları korurken hırsızlarla zorlu bir savaşa girişir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ravenna

2 ay önce

Bazen sadece isim yetmiyor işte. Mel Gibson’ı böyle ruhsuz bir rolde izlemek beni ziyadesiyle üzdü. Kate Bosworth ve Emile Hirsch’in de oyunculuk performansları kötüydü. Senaryo vasat ve hiçbir heyecan yaşatmıyor. Sıradanlıktan öte geçmeyen , kadrodaki isimlere yakışmayan basit bir film. Gönlünüz rahat bir şekilde izlemeden geçebilirsiniz.
E

@evrimplbyk

3 ay önce

Bazı filmleri ’’vakit kaybı’’ olarak değerlendiririz ya, işte bu film o sınıfın da altında. Bol bol ’’drop your gun!’’ sahneli olması dahi bu filmin ne kadar ucuz olduğunun kanıtı adeta. Oyunculuklar 2/10, senaryo 1/10, yönetmen 2/10. Umarım bu film hayatınıza girmez.
SPOILER

Fırtınalı Soygun filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Fırtınalı Soygun filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Fırtınalı Soygun filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL