Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor

(2019)

Little White Lies 2 a.k.a Nous finirons ensemble

Film 2 Saat 14 Dk. Komedi, Dram Fransa, Belçika 16 Ağustos 2019

8

9 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.4 (3.896 OY)

KONUSU
Her şeyden uzaklaşmak için yazlık evine inzivaya çekilmek isteyen Max, doğum günü sürprizi olarak yıllardır görmediği eski arkadaşlarını karşısında bulunca işler karışır. Max, yanlışlıkla hapsolduğu bu komedi filminde zorlama bir mutluluk için çabalarken; davetsiz misafirlerinin ise başlarına gelmed ... Devamı
Her şeyden uzaklaşmak için yazlık evine inzivaya çekilmek isteyen Max, doğum günü sürprizi olarak yıllardır görmediği eski arkadaşlarını karşısında bulunca işler karışır. Max, yanlışlıkla hapsolduğu bu komedi filminde zorlama bir mutluluk için çabalarken; davetsiz misafirlerinin ise başlarına gelmedik kalmayacaktır. Yıllar önce bıraktığı arkadaşlarının çocukları çoğalmış, öncelikler değişmiş, hayatlar farklılaşmıştır. Ancak kahkahaların dozu hala aynıdır. Peki ya artık küçük beyaz yalanları saklayacağınız bir yer yoksa eski dostluklardan geriye ne kalır?

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@max_manus

2 yıl önce

6 / 10

ilk filmi izlemeden direk bunu izlemeye başlayan için tatsız, tutsuz bir hal alacaktır öncelikle onu not düşmek lazım. ilk film; insan ilişkilerini, arkadaşlık ilişkilerini, karakterlerin üzerindeki bunalımı iyi yansıtıyordu. bu ise aynı oranda başarılı olamamış, hikayenin devam niteliğinde bir şey olmuş sadece. beklenti kurmadan ağır tempoya hazır olacaksanız izleyin. popüler cast’a ve ilk filme sırtını dayamış, o kadar..
SPOILER

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL