Yönetmen
|
Oliver Thompson
|
Senarist
|
Oliver Thompson
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Üretim Hizmetleri
|
Bay Dariz
, Paul Parker
|
Görsel Efekt Editörü
|
Marvin Vella
, Rachel Azzopardi
, Isaac Vella
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jamie Hetherington
|
Dış Sesler Editörü
|
Sergey Timoschuk
, Andrey Medvedkov
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Luke Ferris
|
Steadicam Operatörü
|
Charles Ahar
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Nicholas Faiella
|
Ses Editörü
|
Kyle Tilbury
, Glenn Aulepp
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Kyle Tilbury
|
Yapım Koordinatörü
|
Natali Shershulskaya
|
Editoryal Hizmetler
|
Brent Greer
, Jake Weathers
, Oliver Ojeil
|
Yapım Ses Mikseri
|
Aleksandar Bundalo
|
Eş Yapımcı
|
Paul Parker
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jonathan Caruana
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Rebecca Micallef
, Dylan Abela
, Christabelle Tonna
|
Editör
|
Sari Tiersky
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Richard Stanley Jan Harris
|
Yardımcı Editör
|
Bryan Hoday
, Nick Dearlove
|
Set Yapımcısı
|
Kathleen Debrincat
|
Yardımcı
|
Benoit Bartolo
, Ramon Camilleri Mortimier
, Natalia Galea
, Jerome Cassar
, Ali Hamani
, Stefan Melia
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Jacopo Tommansini
|
Kuaför
|
Karen Sciberras
|
Yerel Oyuncu Seçimi
|
Shirley Spiteri Mintoff
|
Set Dekorasyon
|
Devyn Gee
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Noel Mifsud
, Alan Tyler
, Larson Pace
, Daniel Felice
, Jennings Falzon
, Mario Cassar
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Isabel Farah
|
Senaryo Süpervizörü
|
Olga Docheva
|
Animasyon
|
Marie Gauthier
|
Görsel Efektler
|
Matthew Pullicino
|
Kostüm Tasarımı
|
Nicole McCormick
|
Yapım Yöneticisi
|
Karla Torres
|
Ses Tasarımcısı
|
Raymond Park
|
Müzik
|
Robert Allaire
|
İlave Müzik
|
Jordan Lehning
, Oliver Thompson
|
Sinematografi
|
Doug Schwartz
|
Oyuncu Seçimi
|
Shakyra Dowling
|
Yapım Sanatçısı
|
Nicholas Faiella
|
Operasyon Yöneticisi
|
Stephen Mintoff
, Karla Torres
|
İkinci Birim
|
Richard Stanley Jan Harris
, Jamie Hetherington
|
Ses
|
Sal Ojeda
, Kyle Tilbury
, Raymond Park
, Andrea Pasqualetti
|
Özel Efektler
|
Lawrence Attard
, Joe Calleja
, Kenneth Cassar
, Robert Grech
|
Dublörler
|
Yann Brouet
, Morgan Chetcuti
, Steven A. Davis
, Tanja Keller
, Chuck O'Neill
, Marvin Berrembou
, Ben Milord
, Peppijna Dalli
, Victor Aquilina
, Ryan Busuttil
, Norbert Coleiro
, Albert Dibben
, Mark Mallia
, Andrew Chachia
, Matthew Camilleri
, Trevor Borg
, Maxime Ecoiffier
|
Kamera Teknisyeni
|
Charles Ahar
, Gábor Kasza
, Adrian Bartolo
, Mark Cassar
, John Heald
, Luke Ghio
, John Preca Trapani
, Paul Preca Trapani
, Warren Brimmer
, Mario Demanuele
|
Diğer
|
Malcolm Ellul
, Daniel A. Mondschain
, Natali Shershulskaya
, Charlie Galea
, Mandy Yaeger
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Charlie Galea
|
Karakter
|
Michael Frost Beckner
, Crash Leyland
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Michelle Sullivan
|
Dövüş Koreografı
|
Steven A. Davis
|
Boom Operatörü
|
Andrea Pasqualetti
, Yuri Belli
|
Yapımcı
|
Bay Dariz
|
Diyalog Editörü
|
Ian Shedd
|
Sanat Yönetimi
|
Charlo Dalli
, Johann Scerri
|
Görüntü Yönetmeni
|
Doug Schwartz
|
Set Fotoğrafçısı
|
Mark Cassar
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Robert Allaire
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Sal Ojeda
, Kyle Tilbury
|
Baş Kuaför
|
Chantal Busuttil
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Chantal Busuttil
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Kenneth Cassar
|
Dublörler Koordinatörü
|
Morgan Chetcuti
, Vincent Bouillon
|
Kostüm Sorumlusu
|
Gina Bonello
|
Diğer
|
Oliver Thompson
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
James Spiteri
, Tina Sonderup Dearlove
, Amira Borg
|
Genel
|
Doug Schwartz
, Oliver Ojeil
, Gábor Kasza
, Tanja Keller
, Lawrence Attard
, Dmitry Tartishnikov
, Jonas Schimpf
, John Babas Farrugia
, Charles Ahar
, Robert Grech
, Ian Yeromenko
, Nikita Ovchinnikov
, Ricardo Battaglia
, Paul Gros
, Alexis Fevrier
, Aleksandr Odishariia
, Laura Bricnet
, Jesmond Said
, Fedor Lunin
, Nicole Swan
, Hayden Grech
, Rose Calleja
, Patrick Swan
, Carmen Callus
, Matthew Debono
, Irini Nikoloudi
, Charlie Montebello
, Joe Montebello
, Juan Pierre Galea
, Justin Montebello
, Pavel Novevskly
, Anse Vandevelde
, Nihal Qadry
, Aleksei Ivanov
, Daniel Sammut
, Mustafa Hamdy
|