7.2

29 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.2 (92.100 OY)

KONUSU
Film 1960’ların sonlarında, genç bir çocuk ve işçi sınıfı ailesinin hikayesini anlatmaktadır. Buddy, hayatı ailesine duyduğu sevgi, çocukluk eğlenceleri ve yeni yeşeren bir romantizmle dolu olan, ergenliğinin zirvesinde genç bir çocuktur. Ancak, sevgili memleketi giderek şiddeti artan bir kargaşaya ... Devamı
Film 1960’ların sonlarında, genç bir çocuk ve işçi sınıfı ailesinin hikayesini anlatmaktadır. Buddy, hayatı ailesine duyduğu sevgi, çocukluk eğlenceleri ve yeni yeşeren bir romantizmle dolu olan, ergenliğinin zirvesinde genç bir çocuktur. Ancak, sevgili memleketi giderek şiddeti artan bir kargaşaya yakalanırken, ailesi önemli bir seçimle karşı karşıyadır: Çatışmanın geçmesini ummak ya da yeni bir hayat için bildikleri her şeyi geride bırakmak.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@yigithan300

2 yıl önce

7.1 / 10

Belfast Roma nın başarısından sonra Kenneth Branagh roma gibi tarihi bir kargaşa olurken bir ailede ve çevrede olanları bir çocuk gözünden görüyoruz.1960'ların sonunda başlayan film o dönemi bize yansıtmayı başarmış ama filmde Sinematografisinden oyuncu yönetimine, müzik kullanımından duygu yoğunluğuna bu kadar Oscar için bağıran bir film görmedim her bir kare hadi ödül alalım diye yapılmış filmin duygusal yükünü çok alakasız bir olay sırtlıyor. benzer ve daha işler gördüm.

@ustunkoru

2 yıl önce

ve Oscar adaylıkları
SPOILER

Belfast filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Belfast filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Belfast filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL