5.2

2 OY
PUAN VER
5
KONUSU
Film, kocası öldükten sonra ikinci kez evlenen bir kadının başından geçenleri konu alır. Sibel, kocası öldükten sonra kendisini dış dünyadan soyutlar. Bir gün Ali adında bir gençle tanışır. Kısa sürede yakınlaşan ikili evlenmeye karar verir. Ancak bir süre sonra Aliyle Sibel arasında iş konusunda an ... Devamı
Film, kocası öldükten sonra ikinci kez evlenen bir kadının başından geçenleri konu alır. Sibel, kocası öldükten sonra kendisini dış dünyadan soyutlar. Bir gün Ali adında bir gençle tanışır. Kısa sürede yakınlaşan ikili evlenmeye karar verir. Ancak bir süre sonra Aliyle Sibel arasında iş konusunda anlaşmazlık çıkar. Sibel, Aliden işlerin başına geçmesini ister. Ali ise kendi işini bırakmaya yanaşmaz. Bu sırada bir iş seyahatine çıkan Sibel, kocasının tavrının ardında büyük bir oyunun döndüğünü öğrenir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

4 yıl önce

5 / 10

Sibel eşi öldükten sonra içine kapanık ve kendini işine vermiş bir kadın haline bürünmüştür. Arkadaşı Handan ise onun artık açılması ve hayatına yeni birini alması konusunda teşvik etmektedir. Neticede istenen olur ve Sibel, Ali ile tanışır. Mükemmel bir birliktelikleri başlar. Fakat Ali ile ilgili ters giden olaylar ortaya çıkmaya başlar. Durum öyle bir hal alır ki Sibel hayatı bile söz konusu olmaya başlar. Bu ilişkideki enteresan olayları işleyen film ortalama oyunculukları ve idare edecek hikayesi ile vasatın üstüne çıkmış bir filmdir. Bu puanlamayı da filmin sonundaki ters köşeler için verdim diyebilirim.
SPOILER

Aşk Üçgeni filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Aşk Üçgeni filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Aşk Üçgeni filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL