Arkadaşlar 2 : Büyük Miras (2013)

Chingu 2 a.k.a Friend 2: The Great Legacy

Film 2 Saat 4 Dk. Aksiyon, Dram ABD, Güney Kore

7.3

2 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (426 OY)

KONUSU
Sung-Hoon (Kim Woo-Bin), annesi tarafından yetiştirilmiş ve gerçek babasını hiç tanımamıştır.. Çocukluğu annesinin gangster arkadaşları ile çevrili, perişan bir halde geçmiştir. Sonunda kendisi de bir çete üyesi olur. Ardından bir Budist tapınağında diğer çete üyeleri ile kavga ettiği için hapsedili ... Devamı
Sung-Hoon (Kim Woo-Bin), annesi tarafından yetiştirilmiş ve gerçek babasını hiç tanımamıştır.. Çocukluğu annesinin gangster arkadaşları ile çevrili, perişan bir halde geçmiştir. Sonunda kendisi de bir çete üyesi olur. Ardından bir Budist tapınağında diğer çete üyeleri ile kavga ettiği için hapsedilir.

Bu arada, Joon-Seok (Yu Oh-Seong) neredeyse 17 yıldır cezaevindedir ve yakın zamanda serbest bırakılacaktır. Bir kadın hapishaneye gelir ve Joon-Seok ile konuşmak ister. Kadın lise günlerinde Joon-Seok'un arkadaş çevresindendir. Oğlu Sung-Hoon'un aynı cezaevinde tutuklu olduğunu ve diğer çete üyelerinden oğlunu koruması için Joon-Seok'dan yardım ister. Joon-Seok, cezaevinde Sung-Hoon'u koruması altına alır.

Joon-Seok cezaevinden tahliye olduğunda, adamlarının Eun-Ki (Jung Ho-Bin) tarafından temizlendiği öğrenir. Joon-Seok'un babası çetenin kurucusudur, bu yüzden, Joon-Seok çetenin kontrolünü geri almak için bir plan yapar. Bu sıralarda Sung-Hoon cezaevinden tahliye olur ve Eun-Ki'ye karşı Joon-Seok için çalışmaya başlar. Joon-Seok ve Sung-Hoon, yıllar önce Sung-Hoon'un babasının öldürülme emrini Joon-Seok'un verdiğinden habersizdirler.

YORUM YAZ

SPOILER

Arkadaşlar 2 : Büyük Miras filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Arkadaşlar 2 : Büyük Miras filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Arkadaşlar 2 : Büyük Miras filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL