İntikam Kapanı 2014

Everly

4.6

8 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.1 (14.033 OY)

Süre

1 Saat 32 Dk.

Ülke

ABD

Yönetmen

KONUSU

Everly acımasız ve güçlü bir çete lideri olan Taiko tarafından yönetilen ağda çalışmaktadır. Ancak ikisi arasındaki ilişki, patronunun Everly'nin sadece çetenin çökertilmesi amacıyla polisle işbirliği yapan biri olduğunu keşfetmesiyle tehlikeli bir noktaya sürüklenir. Everly artık son derece güçlü ve acımasız biri olan eski patronu tarafından takip edilmektedir. Patronunun tek amacı intikamını almaktır. Tüm bunlar olup biterken Everly kendi apartman dairesinde, kaçacak hiçbir yeri kalmamış bir vaziyette, tanımadığı birtakım tehlikeli adamlar tarafından, tek başına kapana kıstırılır.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@beba yazdı...

Cmt, 06 Ağu 2016, 01:06 (1 yıl önce)

Kill Bill'in kötü bir benzeri olmaktan öteye gidememiş bence.    Film kendi içinde kopukluk yaşıyor, bir tarafta sadist ve mazoşist öbür tarafta patlamalar özel timler.. Kadın katillerle başlayıp güzel bir şekilde devam ederken birden ucuz ve abartılı bir aksiyon filmine dönüşüyor. Sondaki insanı bayan, içi boş hesaplaşma ve alakasız final müziğini saymıyorum bile. Sanki yönetmen her şeyi denemek istemiş de kimse dur dememiş, saçma sapan bir film çıkmış ortaya.

@shamur-musti yazdı...

Sal, 01 Mar 2016, 16:17 (2 yıl önce)

6 / 10

Çok da kötü bir film değildi bence. İzlenebilir bir film. Vakit kaybı olduğunu da düşünmüyorum. Boş vakitte zaman geçirmelik idare eder bir filmdi.

@oznur-akkaya yazdı...

Cmt, 06 Şub 2016, 22:04 (2 yıl önce)

Çok kötü bir film.. Uzak durun.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

İntikam Kapanı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İntikam Kapanı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İntikam Kapanı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI