7.6

6 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.4 (287 OY)

Süre

1 Saat 52 Dk.

Tür

Dram

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Karsten’in dairesinde neşeli bir parti gerçekleşmiştir. Akşam yavaş yavaş gelmiştir ve konuklar partiden ayrılmaya başlamıştır. Dairedeki parti bittiğinde, tüm konuklar gitmiş olsa da Anna hala partiden ayrılmamıştır. Karsten bu gizemli kadına hayranlıkla yaklaşmaktadır. Ancak hayranlığı Karsten’ın sağlam temeller üzerine oturttuğu hayatını bir anda sarsacaktır. İki kadın arasındaki denge bir zayıflık anında kontrolden çıkıp felakete dönüşecektir. Almanya’nın bu ufak taşra kasabasında geçen bu gerilimli olaylar sonucu hayal kırıklığı ile öfke tetiklenecek, adalet ikiyüzlülüğün arkasına gizlenecek ve sonunda kötülük gerçek yüzünü gösterecektir...

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@michail-haneke yazdı...

Cum, 15 Eyl 2017, 02:33 (9 ay önce)

Filmin yönetmeni Aslı Özge ye dikkat diyerek girizgah yapıyorum.Köprüdekiler i izlemiştim,iyiydi bu da öyle.Film Defne Joy Foster ın ölümünü anlatıyor sayılır.Altan ailesinin aynen filmdeki gibi irrençç olduğuna kalıbımı basarım.Bi ara malum adama empati yaptırır gibi oldu ama allahtan ters köşeymiş.Bir kadın yönetmenin bu işe soyunması çok iyi olmuş.Çünkü bi "su testisi su yolunda kırılır" rezilliğine tahammülüm(üz) yoktu.Film "İyi ya da kötü diye birşey yoktur.İkisini de düşüncelerimiz var eder. Hamlet ten William Shakespeare" sözleriyle açılıyor.Sık sık da göndermelerle devam ediyor,bi çok konuya değinmiş,bir adamın değişim sürecini izliyoruz aslında.

@yagmursahn1 yazdı...

Sal, 18 Eki 2016, 22:27 (1 yıl önce)

Aslı Özge'nin izlediğim ilk filminden de yola çıkarak rahatlıkla söyleyebilirim ki filmleri bir belirsizlik ve gerilim etrafında dönüp duruyor. nedense pek sevemedim, yine çok havada kalmış. 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Ansızın filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ansızın filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ansızın filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI