Alman Korkusu 2015

German Angst

4.7

7 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.4 (1.094 OY)

Süre

1 Saat 52 Dk.

Ülke

Almanya

Senaristler

Goran Mimica

KONUSU

Berlin'in en korkunç eski görüntülerinden oluşan filmde üç farklı hikaye var. İlki Berlin'de kirli bir apartman dairesinde kobay faresiyle beraber yaşayan genç bir kız hakkında. Fakat ya kız yalnız değilse? Yatak odasında elleri, ayakları ve ağzı bağlı bir adam var. İkincisi bir "ya olursa" hikayesi. Sağır ve dilsiz bir çift, holiganların saldırısına uğruyor. Fakat çiftin elinde onlara yardımcı olabilecek bir tılsım var. Sonuncu hikayede ise bir adam gizli bir seks kulübüne rastlıyor. Kulüp, Mandragora adlı bir bitkinin köklerinden yapılan bir uyuşturucu sayesinde sonsuz cinsel deneyimler sunuyor. Fakat uyuşturucu etkisinde yaşanan bu deneyimlerin korkunç yan etkileri mevcut.

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@cruachan-erkan yazdı...

Paz, 24 Oca 2016, 02:03 (2 yıl önce)

6 / 10

İçinde bir kaç hikayenin anlatıldığı filmleri hep sevmişimdir, gece saat 4 civarı başlayıp tek başıma izlememe rağmen bir gram tırsmadım fakat rahatsız edici sahneler vardı, sadece film olarak düşünüp ahlaki mesajlar vermiş derseniz ve bünyeniz bu tarz filmleri kaldırıyorsa izleyin derim, ama ben yok rahatsız olurum midem kaldırmaz derseniz bence hiç bulaşmayın izlenilcek çok film var çünki. 1. bölümde kobay faresi olan kız yatak odasında bağlı tuttuğu adamı kobay olarak kullanmış sanırım, ilk bölüm biraz kısa tutulmuş hafiften topu biz Türklerede atmışlar. 2,bölüm beni en çok rahatsız eden ve bunlar insanmı dediğim bölüm işitme engelli çifte yapılanlar ve Polonyalılara edilen ağır hakaretler Almanların bir zamanlar Polonyalılara yaptıklarıda ortada zaten. 3.bölüm son hikayenin anlatıldığı ve tek beğendiğim bölüm oldu, filmin büyük bir kısmını anladığımı düşünsemde çözemediğim yerler var mutlaka o kısımlarda bırakım çözülmemiş kalsın yoksa düşünmekten kafayı sıyırıcam en sonunda.

@francescomondeo yazdı...

Per, 21 Oca 2016, 07:47 (2 yıl önce)

4.8 / 10

önce  merakımı  cezbetti sonra  zihnimi  zapt ardından  kendimi dipsiz  bir  çukurda ve  sanki  sürekli  düşüyormuşum gibi  hissettim film  bittiginde hala  bir  şeyleri  anlamaya  çalışıyordum nafile  çabalar

@idokabul yazdı...

Paz, 17 Oca 2016, 05:30 (2 yıl önce)

0.3 / 10

  film izleme konusunda midesiz olduğum halde en az Sırpski filmi kadar rahatsız oldum; puanım beşin altı bi'yerlerde.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Alman Korkusu filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Alman Korkusu filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Alman Korkusu filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI