6.5

320 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.3 (389.613 OY)

Süre

2 Saat 18 Dk.

Ülke

ABD

Senaristler

Eric Warren Singer

Yönetmen / Senarist

KONUSU

1970'lerde geçen gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde usta dolandırıcı Irving Rosenfeld ve ortağı Sydney Prosser genç ve yetenekli bir FBI ajanı olan Richie DiMaso tarafından yakalanır. Hüküm giymemelerinin ise tek bir yolu vardır: FBI için çalışmak... FBI'ın üst kademeli yöneticilerinden gelen bu teklifi kabul ederler; görevleri ise kendileri gibi usta bir şekilde dolandırıcılık yapan kimi insanları teşhis etmektir. Ajan DiMaso ve çalışma arkadaşları tarafından hazırlanan plana göre, bir kumar cenneti olan Arap Şeyhi’nin yönettiği Atlantic City'de ünlü kumarcıların katıldığı geniş çaplı bir oyun organize edeceklerdir. Başlarda son derece masumane ve zekice görünen bu plan, zamanla değişime uğramaya başlar. Filmin yönetmenliğini Silver Linings Playbook filmiyle senenin en ses getiren yapımlarından birine imza atan ve bu filmle iki dalda Oscar'a da aday gösterilen David O. Russell yürütüyor. Yıldız oyuncularıyla dikkat çeken filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Christian Bale, Amy Adams ve Jeremy Renner bulunuyor.

Irving Rosenfeld

Richie DiMaso

Sydney Prosser

Carmine Polito

Rosalyn Rosenfeld

Stoddard Thorsen

Pete Musane

Paco Hernandez

POPÜLER YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (59)

@skynyrd yazdı...

Pzt, 25 Ara 2017, 07:00 (4 ay önce)

0.1 / 10

Christian Bale normal bi kilo ile oynasaydı kime ne zararı olurdu diye soruyorum ve size düşünmeniz için zaman veriyorum.

@stonemarten yazdı...

Cum, 19 May 2017, 20:36 (1 yıl önce)

6.7 / 10

"İnsanlara hayir dedikce onlar daha cok ister." "Sendeki bu bilinmezligi gizem zannetmistim,depresyonmus." Bir de meme var baya. O kadar.

@perakendeshakes yazdı...

Çar, 24 Haz 2015, 05:06 (3 yıl önce)

10 / 10

sıkılanlar olabilir vurdulu kırdılı aksiyon beklenmeyecek bir film. zaten bunu vaadetmiyor,zekayı anlatan film. zeka cepte, yanında inanmak, bunun dışında başta etik değerler olmak üzere hepsinin gerçek hayata birebir uyumlu şekilde yok edilişini anlatan film. 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Düzenbaz filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Düzenbaz filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Düzenbaz filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları