2.7

54 OY
PUAN VER
5

Imdb: 2.7 (258 OY)

KONUSU

Baş rollerini Yunus Bülbül ve Sezer Güvenirgil’in paylaştığı sihirli güçleri olan Zeliş bu güçlerini kullanarak kötülere karşı şavaşır. Daha sonra annesi Şehriye de aynı güçlere sahip olup kızıyla birlikte güçlerini iyilik adına kullanır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@otlu_kek

9 yıl önce

bir nesle yapılan zulümlerin en büyüğüdür bu dizi.

@themis

11 yıl önce

1.7 / 10

Çılgın Bediş,Ruhsar,Dadı,Evdeki Yabancı,Çarli,Kaygısızlar ve daha nicesi çocuklukta ya da gençlik döneminde yayınlanan ve hepimizin az buçuk da olsa bilip izlediği diziler.Bu diziler tekrar yayınlansa (ki çoğu da orda burda yayınlanmakta ) yine açarız tvye göz gezdiririz.Bücür Cadı'da çocukluk döneminde izlediğim bir diziydi ama tekrar tvde verseler dönüp bakmam.Bana o zamanlar bile gıcık gelirdi.Zeliş'in bir gülüşü vardı ki Allah'ım hala kulaklarımda yankılanıyor.Abbas'ın ''niye öyle diyorsun ki yaauuv , niye böyle yapıyorsun ki yauuuv , falan filan yaauuv , cart curt yaauuv '' tarzındaki samimiyetsiz konuşması da cabası.Aslında dizideki tüm başrollerrde böyle bir aşırılık vardı.Hee büyü müyü , yaşıt da bir kız oluncaher çocuğuöyle ya da böyle bağlamıştır tvye.Yani pek de hakkını yememek lazım ee nihayet 11 sene önce yayınlanmış.Şimdiki Selenalar,Bez Bebekler bu 11 senenin fantastik yapımlarda hala düzgün bir ilerleme olmadığını göster
... Devamı
Çılgın Bediş,Ruhsar,Dadı,Evdeki Yabancı,Çarli,Kaygısızlar ve daha nicesi çocuklukta ya da gençlik döneminde yayınlanan ve hepimizin az buçuk da olsa bilip izlediği diziler.Bu diziler tekrar yayınlansa (ki çoğu da orda burda yayınlanmakta ) yine açarız tvye göz gezdiririz.Bücür Cadı'da çocukluk döneminde izlediğim bir diziydi ama tekrar tvde verseler dönüp bakmam.Bana o zamanlar bile gıcık gelirdi.Zeliş'in bir gülüşü vardı ki Allah'ım hala kulaklarımda yankılanıyor.Abbas'ın ''niye öyle diyorsun ki yaauuv , niye böyle yapıyorsun ki yauuuv , falan filan yaauuv , cart curt yaauuv '' tarzındaki samimiyetsiz konuşması da cabası.Aslında dizideki tüm başrollerrde böyle bir aşırılık vardı.Hee büyü müyü , yaşıt da bir kız oluncaher çocuğuöyle ya da böyle bağlamıştır tvye.Yani pek de hakkını yememek lazım ee nihayet 11 sene önce yayınlanmış.Şimdiki Selenalar,Bez Bebekler bu 11 senenin fantastik yapımlarda hala düzgün bir ilerleme olmadığını gösteriyorsa vay halimize.
S

@smokebender

11 yıl önce

o kız neler çekti neler en son pavyonda şarkı söylüyodu küçük ceylan gibi.çok içli diziydi çok ailece ağlardık izlerken..
M

@mujdear

11 yıl önce

zeliş vardı yaa bu dizide. o burnunu sallayıp bir şeyler karıştırırdı ya sihir ayağına, aynısının tik olanı vardı bende. durmaksızın burnumu oynatıyordum. yıllarca zeliş gibi gezdim, allah yaksın beni. diziye gelirsek; güzel bir diziydi. keşke yeni versiyonu çıksa da izlesek. zeliş başka yerlerini sallasa mesela.

@lowen

12 yıl önce

3 / 10

Son zamanlarda sıkça ortaya çıkan büyülü,cadılı,sihirlidizilerin başını çeker..Rol-Modeldir..Şimdi bu tür diziler bize saçma geliyor ama yaşımız itibariyle Bücür Cadı bize biraz daha yakın gelir..KöfteciAbbas,Şehriye Hanım ve Zeliş'in maceraları absürdlükte şimdikileri bile geride bırakır..

@raphalleon

12 yıl önce

1 / 10

Gençliğimin dizilerinden biri fakat bu dizi hakkında olumlu şeyler söyleyemeyeceğim. En iyisi susayım..
SPOILER

Bücür Cadı dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bücür Cadı dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bücür Cadı dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL