Durgun Su

(2021)

Stillwater

Film 2 Saat 19 Dk. Polisiye, Dram ABD 10 Eylül 2021

6

1 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (20.566 OY)

KONUSU
Film, Oklahoma’daki bir Amerikan petrol kulesinde çalışan bir babayı konu edinecek. Damon’ın karakteri Bill, kızını Marseille’de ziyaret eden bir baba olarak karşımıza çıkacak. Kızı ise işlemediği bir suçtan dolayı tutuklanmıştır. Bill, kızını kurtarmak için kültürel farklılıkları, anlayamadığı bir ... Devamı
Film, Oklahoma’daki bir Amerikan petrol kulesinde çalışan bir babayı konu edinecek. Damon’ın karakteri Bill, kızını Marseille’de ziyaret eden bir baba olarak karşımıza çıkacak. Kızı ise işlemediği bir suçtan dolayı tutuklanmıştır. Bill, kızını kurtarmak için kültürel farklılıkları, anlayamadığı bir dilin önüne çıkardığı engelleri ve karmaşık yasal engelleri aşma konusunda son derece kararlıdır. Kızını temize çıkarmak adına orada yaşayan bir kadınla ve kızıyla yakınlaşır. Bu sırada bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkacak, bu dünyaya ne kadar ait olduğunun farkına varacaktır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Filmin bu durağan akışı izlemesi iyi geldi. Bu filmden sonra Marseille ve Fransa benim ilgimi biraz daha cezbetti diyebilirim. Matt için tam bir Trump destekçisi diyebiliriz cuk oturmuş...

@serkanaydemir

1 ay önce

6 / 10

Tuhaftı.

Bildiğin başladı ve bitti. Ne olacak acaba derken gerçekten hiç akıcı olmasa da film bitti. Oyuncuların da öyle iyi bir durumu da yoktu üstüne. Matt’in olması tabii ki önemli ama aslında en önemli etken: "belirsizlik." Film bu mantıkta izletti kendini. Yani beklentiyi çok yukarı çekmeden bir drama izleyeceğinizi bilin. Öyle ahım şahım bir drama da yok hani. İşte ondan tuhaf bir filmdi. Olağan bir hayat yakınlığı belki de çekici geldi bana ama hala neden tam olarak beğendim bilmiyorum.

İyi seyirler.

@mavimilena

1 ay önce

Matt Damon denince aklıma hep aksiyon geliyor. Ama bu filmde (benim beklediğim gibi ) aksiyon felan beklemeyin. Baba kız üzerinden ağır ve durağan ilerleyen bir drama. 2 saatten fazla uzun süresi var ki bu da benim için fazlaca yorucu geçti. Bitmesini bekledim. Sabırsız bir kişiliğiniz varsa ve de hareketli filmlerden hoşlanıyorsanız filme hiç yaklaşmayın. Çünkü film tam bir sabır işi.
SPOILER

Durgun Su filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Durgun Su filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Durgun Su filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL