Kaçış

(2012)

Flukt a.k.a Escape

Film 1 Saat 18 Dk. Macera, Dram Norveç

5.3

6 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (4.369 OY)

KONUSU
Kara Veba’nın üzerinden on yıl geçmiştir. Fakir bir aile yaşayacak daha iyi bir yer bulmak için yolculuğa çıkar. Issız bir dağ geçidinde, aile bir grup acımasız katil tarafından saldırıya uğrar. Hayatta kalan tek kişi 19 yaşındaki Signe olur ama o da kaçırılır ve kampa götürülür. Orada Signe ölümden ... Devamı
Kara Veba’nın üzerinden on yıl geçmiştir. Fakir bir aile yaşayacak daha iyi bir yer bulmak için yolculuğa çıkar. Issız bir dağ geçidinde, aile bir grup acımasız katil tarafından saldırıya uğrar. Hayatta kalan tek kişi 19 yaşındaki Signe olur ama o da kaçırılır ve kampa götürülür. Orada Signe ölümden çok daha kötü bir kaderle karşılaştığını anlar. Yapması gereken tek şeyin ise kaçmak olduğunu fark eder. Ama kaçışı fark edilir ve peşine düşülür.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@cruachan

6 gün önce

4.5 / 10

Doğa manzarası dışında vasat bir İskandinav filmi Norveç’e sempatim olsada bu filme olmadı tatmin etmedi hiç beni konusuda güzel işlenmemiş sadece kovalamaca biraz ekşın katarak güzel film olunmuyor, Spoiler> o nehir sahnesi neydi mesela öyle mezarına tüküreceğim filminden arakladılar galiba, nehire atılan yada atlayan hatunlar güç kazanıp intikam alıyor ama nedense bütün aileleri ölüyor bir tek bunlara bir şey olmuyor nasıl kurtulduklarıda belirsiz gösterilmiyor 9 canlılar sanırım, yada bizim ekonomik krize sebep olan iç güçler devreye giriyor bir anda herhalde, kısacası saçmalıktan öteye gidememiş beğenmediğim bir film oldu çok daha iyi benzerleri varken imdb den aldığı puanda fazla karantina.

@stiff

7 yıl önce

6 / 10

1 saat 18 dakikalık süresi filmi çok makul kılıyor. Buna bağlı olarak da hızlı bir akışa sahip. Ben çok tatmin olmadım, onu belirteyim. Bence gizem havada kaldı. Ya da basit kaldı diyelim. Kendini merak ettiren yapısına rağmen tatmin etmeyen bir sonuç. Filmin bitiş jeneriğinde çalan Bendik parçasıyla bas bas "İskandinav filmiyim" diye bağırmasıyla benden artı puan aldı. 6/10

@mrsdance

9 yıl önce

Dönemin yaşam şartları gerçekten zor.Göç etmek zorunda kalan bir ailenin başına gelen olaylar ve ailenin şahane yaşam savaşını konu alana bir kovalamacalı filmdi. Ben izlerken sıkılmadım.
SPOILER

Kaçış filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kaçış filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kaçış filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL