Ölüm Fısıltısı 2014

The Canal

6.1

14 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.9 (10.597 OY)

Süre

1 Saat 32 Dk.

Yönetmen

Senaristler

Ivan Kavanagh

KONUSU

Film arşivcisi olan David, karısının kendisini bir iş arkadaşıyla aldattığından şüphelenmektedir. Arkadaşı vasıtası ile ulaştığı eski film karelerinde 1902 yılında oturdukları evde vahşi bir cinayet işlendiğini öğrenir. Yaşadıkları evde cinayetler işlendiğini de öğrendikten sonra stres ve baskı altına giren David evde başka varlıkların olduğuna inanmaya başlar. Gerçekten karısının onu aldattığını öğrendikten sonra ise karısı ortadan kaybolur. Tabiki polis David’den şüphelenir. Karısını o varlıkların öldürdüğünü inanan David ise, bir takım kanıtlar bulmaya çalışacaktır&hellip

SPOILER

TÜM YORUMLAR (2)

@gundula yazdı...

Cum, 05 Haz 2015, 12:18 (3 yıl önce)

İnsanı son dakikaya kadar -ne olduğunu anlasanız bile- dozunda bir gerilimle heyecanlandırıyor. İçinde herşeden birer parça mevcut. Oyuncular iyi. Ben sevdim. Sene başından bu yana izlediklerimin en iyisi diyebilirim.

@chewing yazdı...

Per, 01 Oca 2015, 16:07 (3 yıl önce)

6.6 / 10

Filmi korku olarak değil de gerilim ve gizem ağırlıklı olarak ele almak daha iyi olacaktır.Filmdeki oyunculuklar iyiydi ama senaryo hafiften sallantıda gibiydi. Benim kafamı kurcalayan bazı şeyler yok değil üzerime spoiler atabilirsiniz.Filmden çok büyük beklentilerim yoktu zaten dolayısıyla idare eden bir yapım. 6.6/10 iyi seyirler.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Ölüm Fısıltısı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ölüm Fısıltısı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ölüm Fısıltısı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI