Yalan Çemberi

(2012)

Talaash a.k.a Talaash: The Answer Lies Within

Film 2 Saat 20 Dk. Polisiye, Dram Hindistan

8

65 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.2 (37.960 OY)

KONUSU

Yönetmenliğini Reema Kagti ’nin üstlendiği film ; Bir polisin , hayat kadınının ve ev hanımının hayatlarının , gizemli bir şekilde kesişmesi ve bunun getirdiği beklenmedik sonuçları yürek parçlayarak anlatan bir başyapıt . Aamir Khan’dan yine büyük ses getirecek bir film daha..

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
A

@aktura

3 yıl önce

9.5 / 10

Kurgu kalitesi ve akıcılık açısından izlediğim en iyi filmlerden bi tanesi. izleyin hayran olacaksınız.

@lafethh

5 yıl önce

Jee le zara şarkısı ile beni benden alan film! Film harika, oyuncular destansı, müzikler şarşırtıcı derecede anlamlı ayrıca kulağa da çok hoş geliyor.. Düşünme izle! Mümkünse yanlız !

@melek452

7 yıl önce

10 / 10

Sırf sonu için bile izlenmeye değer.

@sapayolkatili

7 yıl önce

10 / 10

amir khan işte hep şaşırtıyor insanı.oyunculuğun üstüne bişeyler katmayı ve herzaman olduğu gibi bizleri büyülemeye devam ediyor.

@ayselaktay

7 yıl önce

Başta polisiye bi film gibi gözüksede içinde özellikle sonlarında büyük sürprizleri olan güzel bi filmdi..

@vfv

7 yıl önce

Aamir Khan ın filmlerini izleyerek Hint sinemasına olan hayranlığım bir hayli artmıştı. Onun filmlerinden sonra farklı hint yapımları da izledim ve çok beğendiğim filmler oldu.Uzun zamandır beklediğim bir filmdi Talaash. 3 idiots, Fana, Ghajini, Yerdeki yıldızlar, Sarıya boya gibi filmlerini izlediğim Aamir Khanın izlediğim yeni filmi olan Talaash pskolojik yönü olan bir polisiye filmi. Fakat filmde ilginç süprizler olacak. Aksiyonu fazla olmasa da Gizem- polisiye ve suç türlerini başarılı bir şekilde harmanyaıp bende büyük bir merak uyandırdı film. Filmde görüyoruz ki Hindistan gerçekten çok gelişmiş bir ülke değil. Aama gerçekten kaliteli filmler yapıyorlar. Biz daha zengin modern bir ülke olmamaıza rağmen şu film yapma işini hep elimize yüzümüze bulaştırıyoruz. Aadamların düşünce yapısı farklı bir kere. Dram anlayışları komedi anlayışları aksiyon anlayışları farklı. Bu film sinemada izlenilecek kalitede bir film. Fakat Türkiye de böy
... Devamı
Aamir Khan ın filmlerini izleyerek Hint sinemasına olan hayranlığım bir hayli artmıştı. Onun filmlerinden sonra farklı hint yapımları da izledim ve çok beğendiğim filmler oldu.Uzun zamandır beklediğim bir filmdi Talaash. 3 idiots, Fana, Ghajini, Yerdeki yıldızlar, Sarıya boya gibi filmlerini izlediğim Aamir Khanın izlediğim yeni filmi olan Talaash pskolojik yönü olan bir polisiye filmi. Fakat filmde ilginç süprizler olacak. Aksiyonu fazla olmasa da Gizem- polisiye ve suç türlerini başarılı bir şekilde harmanyaıp bende büyük bir merak uyandırdı film. Filmde görüyoruz ki Hindistan gerçekten çok gelişmiş bir ülke değil. Aama gerçekten kaliteli filmler yapıyorlar. Biz daha zengin modern bir ülke olmamaıza rağmen şu film yapma işini hep elimize yüzümüze bulaştırıyoruz. Aadamların düşünce yapısı farklı bir kere. Dram anlayışları komedi anlayışları aksiyon anlayışları farklı. Bu film sinemada izlenilecek kalitede bir film. Fakat Türkiye de böyle yapımlar nedense vizyona girmiyor. Ben zamanında Türk filmlerine de sinemaya giderdim ama artık cidden sıktı. Hani diyorlar ya gidelim destekleyelim diye. Gittik destekledik ama yıllardır sinemamız gelişeceği yerde daha kötüye gidiyor. 3 idiots filmindeki ikili Aamir khan ve Kareena Kapoor yine filmin ana 2 karakteri.Ve diğer hint filmlerinde gördüğümüz müzikal ve danslar bu filmde yok. Süresi uzun gibi görünse de bence hiç uzun değil. Tüylerinizi kaldıracak süpriz sahneleri için ne düşünürseniz düşünün bence doğru tahminde bulunamayacaksınız. Şiddetle tavsiye ederim, sadece Hint sineması tutkunları değil herkesin izlemesi gerek. 10/ 8.5

@neyin-nessi

7 yıl önce

Yıllara rağmen hala genç ve dinç görüntüyle izleyici karsısına cıkan Amir Khanın filmi. Hint filmi sevenler özellikle izlemeli ama ben herksin izlemesini tavsiye ederim

@quaresmangel

7 yıl önce

8 / 10

Aamir Khanın 2000 den sonra yaptığı her filmi izledim ama bu tarz hiç filmi yoktu. Çok şaşırttı bu filmi. En beğendiğim filmi bu dedirtmez ama izlenmeye değer kesinlikle. Bollywood un en iyi 3 isminden 1i Aamir Khan. Her filmini tereddüt etmeden izlenir.

@teksekerlicay

7 yıl önce

Sonuna kadar heyecanla izledim filmi. Bollywood gerilime sarmış son zamanlarda, iyi de yapmış. Ortaya tadında güzel bir film çıkmış. Aamir Khan yeni şeylerle seyircisinin karşısına çıkmayı seviyor. Zaman zaman uyarlıyor, örnek alıyor ama adam bir şeyler yapmaya çalışıyor. İzlediğim filmlerinde hep ülkesini bir adım öne taşımak isteyen bir yönetmen, oyuncu olarak görüyorum onu. Emin adımlarla ilerlerken azımsanamayacak bir izleyici kitlesi de kazandırdı Bollywood'a. Filme dönecek olursak Aamir Khan'ın en iyi filmi değil elbette ya da gerilim adına üstüne tanımam diyeceğimiz türden de değil. Bunun yanında vakit kaybı hiç değil, "Kahaani" kadar hareketli olmasa da merak duygusu yer yer onun bile üstüne çıkıyor. Bir de dram var tabii işin içinde. Güzel müzikleri de cabası. Bu film böyle mahzun kalmamalı burada, izlenmeli.
SPOILER

Yalan Çemberi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Yalan Çemberi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Yalan Çemberi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL