Şafaktan Önce

(2017)

A Prayer Before Dawn

Film 1 Saat 56 Dk. Biyografi, Polisiye İngiltere, Fransa 31 Ağustos 2018

6

3 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.9 (17.031 OY)

KONUSU
afaktan Önce, Tayland'ın en ünlü hapishanelerinden birinde 3 yıl hapis yatmış genç İngiliz boksör Billy Moore'un, gözlerinize inanamayacağınız anılarından uyarlanan gerçek bir hikaye. Bir anda kendisini uyuşturucunun ve hapishane içi çete savaşlarının içinde bulan Moore, hapishane yönetimi Muay Thai ... Devamı
afaktan Önce, Tayland'ın en ünlü hapishanelerinden birinde 3 yıl hapis yatmış genç İngiliz boksör Billy Moore'un, gözlerinize inanamayacağınız anılarından uyarlanan gerçek bir hikaye. Bir anda kendisini uyuşturucunun ve hapishane içi çete savaşlarının içinde bulan Moore, hapishane yönetimi Muay Thai boks turnuvalarına katılabileceğini söylediğinde, bunun kurtulmak için tek şansı olabileceğini düşünür. Billy, özgürlüğünü kazanmak için bir dövüşten başka bir dövüşe savrulduğu, aksiyon ve yumruklarla dolu, sonunda da özgürlüğünden başka kaybedecek bir şeyi olmadığı bir maceraya sürüklenir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@heybender

1 yıl önce

İyi ki izledim dedirtecek tek şey Joe Cole (Billy Moore)'un poposu :)

@orkun17

1 yıl önce

Çok iyi bir yapım olmuş. Asyadaki hapishanelerin ne kadar iğrenç olabileceğini görüyorsunuz. Filmin sonunda gerçek hikayeden alındığını öğrendim.

@blackmar

1 yıl önce

keşke sonu hakkında spoiler vermeseydin. gerçek hikayeden alıntı olması ile finali arasında bir bağlantı var. yorumunu silersen sevinirim.
SPOILER

Şafaktan Önce filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Şafaktan Önce filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Şafaktan Önce filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL