8.3

25 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.3 (24.720 OY)

KONUSU

Deepak bipolar affektif bozukluk yüzünden sürekli ruh halinde ani değişimler yaşayan bir avukattır. Bir gece, Rajveer ve arkadaşları sarhoş olup Bayan Arora ve onun iki ev arkadaşını taciz etmesi talihsiz bir kazaya neden olur. Film, Deepak'ın bu kadınların haklarını araması ve suçluların cezalandırılması için mücadele edişini konu etmektedir.

Deepak Sehgal

Minal Arora

Falak Ali

Rajveer Singh

Judge Satyajeet ...

Prashant Mehra

Ankit Malhotra

SPOILER

TÜM YORUMLAR (6)

@dehsett yazdı...

Cmt, 08 Tem 2017, 02:46 (10 ay önce)

8.2 / 10

Bu filmi bütün Türkiye'ye, hatta bütün dünyaya izletmeliler! İslamın, hristiyanlığın ve museviliğin beşinci sınıf vatandaş saydığı KADIN da bir insandır, erkekler gibi o da normal, alelade bir organizmadır diye öğrenebilsin diye. Kıyıda köşede kalmış harika bir film.

@wrong yazdı...

Paz, 05 Mar 2017, 18:01 (1 yıl önce)

Ön yargı üzerine adalet/rüşvet vs. Kadın/cinsiyetçilik üzerine bu film her ne üzerine çekildiyse umursamadan sadece izleyin. Film olarak yorum yapamıyorum çünkü hayatın içinden fırlamış gibi. O yüzden eksiklerine fazlalıklarına kafa yormadan bir kitapmışçasına şu ön söz yeter sanırım: Kendinizi bulmaya doğru yola çıkın Neden karamsarsınız? Yürümeye başlayın, zaman bile sizi arıyor. Zaman sizi de arıyor GİYİM kuralları, fazla düşünmeyin ve onlara sadece giysi olarak bakın. Tüm kısıtlamaları yıkın ve onlardan kendinize SİLAH yapın. Karakteriniz iyiyken bile yüzünüz niye asık? Günahkarların sizi yargılamaya hakkı yok. YARGILAMA HAKKI. Sosyal normları yakın Onlar hain birer tuzak. Şalınızı bir bayrak gibi sallayın,devrim yaratın. Gökyüzü de korkacak. Şalınız düşerse bir depreme neden olacak, Bir depreme.

@a4y yazdı...

Paz, 05 Mar 2017, 00:59 (1 yıl önce)

Her zaman olduğu gibi kızlar bu gibi  filmleri yumruklarını sıka sıka izler, erkekler anlatılanlara kulak asmazlar öyle izlerler çünkü assalardı dünya böyle bir yer olmazdı !  '' Erkeklerimizi kurtarmalıyız, kızlarımızı değil. Çünkü erkekleri kurtarırsak kızlarımız güvende olur.''

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Pink filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Pink filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Pink filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI