Kıyamet

(2018)

Den blomstertid nu kommer a.k.a The Unthinkable

Film 2 Saat 9 Dk. Aksiyon, Romantik İsveç 15 Mart 2019

4.1

6 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (7.520 OY)

KONUSU
Film, büyük bir kaosun ortasında gençlik aşkı ile yeniden bir araya gelmeye çalışan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. İnsanlık tehlike altındadır. Kaos, yıkım ve ölümün hüküm sürdüğü dünyada insanların tek amacı hayatta kalmayı başarmaktır. Genç bir adam olan Alex, tam da bu kargaşa içerisinde ... Devamı
Film, büyük bir kaosun ortasında gençlik aşkı ile yeniden bir araya gelmeye çalışan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. İnsanlık tehlike altındadır. Kaos, yıkım ve ölümün hüküm sürdüğü dünyada insanların tek amacı hayatta kalmayı başarmaktır. Genç bir adam olan Alex, tam da bu kargaşa içerisinde geçmişinden gelen bir hayaletle karşılaşır. Alex, henüz 12 yaşındayken babasının baskısı ile ayrılmak zorunda kaldığı ve o günden beri kalbinden söküp atamadığı gençlik aşkı Anna ile karşı karşıyadır. Hayatının aşkını bir kez daha kaybetmek istemeyen Alex, hayatını kaybetmek pahasına zorlu bir mücadeleye girişir. Genç adam, geçmişteki pişmanlıklarını telafi edip Anna ile yeniden bir araya gelebilecek midir?

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
T

@tendopain

2 yıl önce

1 / 10

Leşin kelime karşılığı.
F

@freydisrhea

2 yıl önce

1 / 10

Tüm klişe yeşilçam olaylarını bir gece rüyasında görmüş bir senaristin ellerinden çıkmış gibi hissettiren bir filmdi. Tüm film birinin kabusu gibi dramatik ve bağlantılı gibi duran ama anlam veremediğim bir şekilde alakasız hissettiren bir olay örgüsü üzerine kurulu gibiydi. Rusyaya da açık seçik giydirme vardı. Yani bi b.. Anlamadım kategorisini hak etmiyor gibi. Keza o kategori entelektüel bir tarafı olan fakat bizim bilemediğimiz, anlayamadığımız şeyleri güzel bir kurguyla anlatan filmlerin olduğu bir kategori, ama bu film tüm dramatik klişe sahneleriyle baya vasat altı.
SPOILER

Kıyamet filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kıyamet filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kıyamet filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL